Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

pedig tényleg így van.régebbi rendszer mint a kresz
250-re 7000 alatt lenne nekem valamivel bónusz néhányba 400ra 30e.mindegyik éves.aztán 500ra is 30e,600ra is 30e,1300ra is 30e,ergo szerintük egy busa csak annyira veszélyes mint egy 400as vagy gs
ilyennel vagy hasonló megoldással szokták általában... ....és vmelyik blokcsavarhoz vagy közelben lévő csavarhoz szokták ezekkel a lemezekkel rögzíteni...gondolom lehet ilyeneket kiollózni is lemeztáblából és ahoz hozzárögzíteni a menetes szárat maszekben...
http://www.ricambiweiss.de/pro...
pedig így van nézz meg egy kötelező biz. kalkulátort, ugyan azokkal a beállításokkal, csak a ccm-et állítsd át és pár száz forint lesz az eltérés
érdekes én nem ezt vettem észre
hmm szép, kérdezzük meg Gyurit mennyi a biztosítása
nah kalev kollégával megvizsgáltuk hogy ha lenne egy 1300 busám akkor a k&h-nál(meg ált. mindenhol)800 forintal kevesebb lenne a biztosításom mint a gs 500-ra, ami 350 ccm felett van az egy kategória... fasza a biztosítás még a 20 éves jáwa rendszerben él
Remélem segítettem, nincs mit!Üdv!J.
köszi szépen
A Sajó utcai:06303465500, az Ő fő profilja a hűtők, és klímák javítása, de mellette sok motor és egyéb műanyag elemet javít, és javított már.Szépen, és elfogadható áron javított.Bár a másik is szépen megjavította, igazából mindegy melyiket választod.
Az Urbatsok utcai:06702507686
Remélem még élnek a számok....
kösz
meg tudnád adnia telfonszámát?
nekem kurva szar már egy ideje de látod milyen jószívű vagyok
jó napom van,egye fene
Eredetvizsga:06303006688
Hívjad, és majd megbeszélitek hova vidd a motort Győrön belül
Hali!Nekem a Sajó utcában lévő javította, vagyis a fejidomot,és a lámpát de tényleg jól és szépen megcsinálta.A Kawa farok idomot meg az Urbantsok utcában javíttattam, Ő is szépen dolgozott, és kb egyforma áron dolgoztak.
szerencséd .életben hagyunk ...ugye kalev?
most írj akkor rám
"A következő üzenetet nem sikerült minden címzettnek kézbesíteni:"
akkor ő kell nekem rádásul ha győrben van akkor mégjobb
megvagy dh
az marha jól dolgozhat mert azon az sv elég nagy repedés volt és kurwa szépen eltüntette abszolút nem lehet látni a törést
azóta se lettünk okosabbak
most mér nem kötegelővel ?akkor mivel?szikszallag ?hát vagy fúrkálod a vázadat vagy én mondjuk olyanra gondoltam h ilyen bilincsekkel megoldani a dolgot (az enyémre speciel).szóval vázra bilincs abból valamennyi kis fül jön ki és arra megy rá az idom ...ha nem érted nem magyarázom még1x
dh adsz nekem egy msn címet
pedig nem látszik az SV-n akkor valszeg jól dolgozik