Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ma tisztára fórum átjáróház volt a MLine... délelőtt dh, délután meg gomez nézett be... Jimmy sztem csak azért nem jött, mert fosott a tegnapi kakaós májtól .
Azért remélem tisztában vagy vele, hogyha kawát veszel, mindjárt kapsz a nyakadba 1 potyautast is kawarina személyében .
nagyon ráérhettél .kérdezz csak nyugodtan ...úgysem tudjuk a választ
'estét!
Milyen lámpa? Mér' nem mondtad, hogy az is kell?
Hát hogy őszinte legyek... De azért szeretek tájékozódni mielőtt kérdezek, szal el tudom károlni azt a kis időt.
még mindig eladó a kormányom
Bolla úr nagyon csikánó lett ez az új markolat ...tiszta vad de mégis letisztult olyan posztromantikusan ekliptikába hajló ...szóval kurva jó.meg a kormányvég is illik hozzá.kicsit sportosabbra vette a frizurát...de az a kurva lámpa
Vagy a hülyék között a leghülyébb! De hol van az udvari bolondunk?
ezért lettél te a vezetőnk.hülyék között a legjobb
Nekem is ellenállt a fejem mindenféle normális dolognak,csak a hülyeség ragadt meg benne!
a feszültség és az ellenállás viszont annál nagyobb
Az lehet hogy égnének a lámpák,csak áram nincs!
ferdén van felfogatva?(bár a tiedet nemtom hogyan,de pl csutkakormányt simán lehet )
ott ennyi lámpa még sosem égett mint most
erre is gondoltam de nem ez az mert ahol egyenesbe menne ahol beugrik középen és tolnám előre akkor megyek ballra
Nem azt kérdeztem hogy a fejedbe mi van!
mondtam már csak mindig elfelejted,csernobilban sok csúnya dolog történt,utána költöztetek csak az országba
vagy hozzászoktál már az idők alatt hogy görbe volt
Nah elhoztam a mocit, de ferdének érzem a kormányt pedig zsír új a kormány, mitől lehet az hogy a jobb kezem közelebb van mint a bal? és ha minden igaz a villa nem lehet ferde
jövő héten feljövök a vassal,elbizniszeljük?
sötét


Majd az éjjeli műszakban vau.
Namifaszvan?
Elmennek a jó büdös szarevő kurv@anyukba!

Mindent megemelnek ezek a piszkos komcsik, csak a fizút nem.
na jó egy pizzára a vendéged vagyok
Bazz,olvasgattam a teljesitmény adós hozzászólásokat,nekiálltam számolgatni,47600 az enyém! De csak mer emelték 45ft/kw-al az amugy sem kevés 300-at!