Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

max vissza
Nehogy vonattal kelljen Kakucsra vinni.


Müködőképes az NSR?
Csupa nagybetűvel.
legalábbis a legenda ezt tartja,bár a halhatatlan blokk tényleg közel van a valósághoz viszont az alul nyomatékos felül pörgős csak érzéki csalódás összehasonlítva fajtársaihoz:zxr,cbr,gsxr
nyomaték ide vagy oda rajtolásnál is gyorsabb az elvileg ugyanolyan erős zxr ugyanolyan súllyal,tehát nem a kategória csúcsa
ettől függetlenül minimális különbségekről beszélünk így ezeknek nincs jelentősége.
Majd aprózzuk mind a 2 úgy tovább tart.
A VFR ek nagyon strapabíró erős gépek ám!V motor 4 henger nyomatékos mint a barom és pörögni is tud!
a te érdeked hogy maradjon valami jó,ha marad az nsr továbbra is mindenki szégyenkezve megy majd haza minden pályázás után hogy már megint 125tel vertek el
nekünk is van minden féle fürész csak azt nemtudom hogy mennyit vágjak le mer ha soklessz akkor a másik kezemböl is le kell vágni aztánn nem marad kezem
Majd fohász kodom én is, hogy maradjon neked valami csemege.
GSX-R
VFR
tudom,már a kedvencek között van,csak idő kell hogy elvigyék az nsr-t.Remélem utána megmarad vagy ez vagy legalább a gixxer
Figyu van nekem láncfűrészem ,kör fűrészem, dekopir fűrészem, flexem, és különböző kézi fűrészek és reszelők.Majd faragunk a kezedből.
nekem is ez a bajom hogy a jobb kezemet nemtudom rendesen kinyujtani pedig megmértem a kormány végét hogy egyenesbe mijen messze van a tanksapkához de mm-re pontosan ugyan akkora mind a 2
lehet hogy az én kezem nem egyforma
nézd meg ezt vfr 400
oké főnök
az ritka 400e alatt
VFR ben nem gondolkodsz ha már 400ccm? csak ajánlani tudom nekem nagyon a szívemhez nőtt
A gixszernél arra figyelj nehogy olaj hűtéses legyen!Nem tudom mikortól hagyta abba a Suzuki ezt a baromságot ,de a 92-es az gyanús!Ugyan is épült néhány széria GSX-R olaj hűtéssel ami baromian nem jött be a Suzukinak.
jámbor egy teremtés
büszke vagyok rád ...nem csalódtam benned.csak már én ülnék rajta
Jaja!
Sőt...1-1 ilyen út után nemhogy odanő, még majdnem látok is vele...
. . . de senki nem akar harcolni . . .
Akkor én meg tartom a frontot!
én is mentem akkor jóccakát
hát pedig esélyes.egyik jelöltem:
link
öregszem,én is már inkább pályára megyek.
múltkori st andrew-kor lőtt kép,amikor külső íven elment nekem elgondolkoztam hogy javítsak-e a tempómon,de arra jutottam hogy nem éri meg
(más kérdés hogy ha puha keverék van alattam akkor beállok a fogócskába )