Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

eredetvizsgát még most sem tudja senki? olyan kell ahol internetre is felteszik
ééén.áááá.nem értek az ilyenekhez.még a sima hegesztéshez se.meg ezekhez spec cuccok kellenek pl a műanyaghoz meg a CO-hoz.csak figyelmesen járok a világban
hát ezt vele beszéld meg,nem tudom mennyire vállal vad dolgokat nekem sima idomjavítás volt,amit vártam tőle megcsinálta,túl nem teljesítette de olyan árért rendben volt.
remélem tényleg jó mert nekem elég vad elképzeléseim vannak
Hali! Van Győrben az Urbantsok utcában egy műanyagokat javításával foglakozó szaki, és egyet találsz Kismegyeren a Sajó utcában is.Én már sajnos mindegyiknél javíttattam.
háááát.tudok itt Győrben műanyagost.h mennyire jó vagy sem erről nem tudok értekezni.amit kellett azt megcsinálta nekem.excatx másra esküszik.rexi vitte el a CB-m hátsó idomját amiről képet is dobtam ide fel.az akihez vitte ő mondjuk Kapuváron van de stex hozta-vitte nekem mer úgy is ment őseihez.a győrit meg tudom mondani hol van,ha a Kapuvári kell akkor ex emilcímét is meg tudom adni
és te ien hegesztő mágus vagy? műanyagos?
én tudok egyet akivel én csináltattam,ha érdekel szólj.nagyigmándi.(cca 30km győrtől,biztos van közelebbi is csak én erről hallottam legelőször)
..ne ezt most nem értettem...van hasidomom...azt nem tom felrakni és gondolom nem kábelkötegelővel kell... ...vagy nem értem a poént?
miért enne többet?ez csak dob.jó valamilyen szinten van hatása a motorra mert ha pl full üres akkor nem folytja meg annyira.de úgy gondolom h az az 2-3 deci nem fog mellbevágni.ha az egész rendszert leömlőkkel mindennel cseréled akkor már nagyban módosul a dolog
tudsz 1 jó műanyagost valahol itt győr környékén? akkor már előrébb is vagyunk valamivel
de ettől a moci nem fog többet enni?
holnap legyen 15 fokos napos izé .már hülyét kapok ha nem motorozhatok .tiszta idegbeteg lettem már
és hol itt a probléma?ha máshogy vannak a másik idomon a felfogatások akkor levágni és felhegesztetni oda ahova neked kell.ehhez van jó műanyagos.a kipuffot meg én is akarok.nekem annyi h szerzek vmi olcsó szar dobot,heréltetem,megcsináltatom h db killer kivehető legyen belőle és hegesztetek hozzá közdarabot és 1 bilinccsel felmegy a csonkra.annyi h CO van kell hegeszteni
napszemüveges 15 foklesz ez ígyvan
idomot meg kipufot akarok ráépíteni
vannak neki Audiból olcsón...ööö...izé...szóval csak úgy leestek a kamionról a kábelkötegelők .most már tényleg megyek hozzád a forgácsér valamikor
mit akarsz rajta bütykölni?
ha újra vennék akkor 600RR csakis.de a kövi 90% h az lesz .
a fene sem tudja fejbentartani ha minden évben változik
ennyire jó volt a szilveszter?
Ez nem kérdés.
JÓ IDŐ LESZ!
reméljük az idő is jó lesz,van pár elintéznivalóm vele nekem is
azért volt ilyen fasza ez a nap mert nem volt dh
Kösz.2 éve meg van de még nem tudok betelni vele.

Két hét múlva tudom vinni műszakira,utána egy egész
héten szabin leszek, csak motorozni fogok.
Már alig várom.