Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv a győriek között, ez az aprilis Sr robogó? Mert akkkor sürgessük meg azt a kawát, inkább a kawások száma nőjjön mint a robogóé
kawaszakértő:bikerina
tárgyaló:gyorskezű

a többiek csak statiszták vagy áldozatok.az újonnan érkezetteket még nem tudtuk besorolni.még kategorizáljuk őket.

kötelező tagdíj havonta fizetendő a végrehajtóknak a 2 millió mellett amit közös kasszába kell tenni belépéskor.találkozón nem kötelező megjelenni de erősen ajánlott...ha csak nem szereti a pépes kaját.berúgás hetente nem kötelező csak jó ha néha van olyan nap
ja igen.
vezető:Jimmy525
tizedes:Bolla,excatx,gomez_,ged
eon82,balu_V2
végrehajtó:kalev,dhfear
kommandós:for
egon,csoki525,santso,cserjani,Mocilaci
védelmi vezető:Bogyooka76
beszerző:robogotuning.hu
kawaszak
Enyhült már az elvonásod?
Voltál motorozni, vagy ne idegesítselek?
Újpestet haza vágtátok.

Ki megy hozzátok?
foci meccsre
Milyen meccsre mész?
Egyéb üzleti érdekeltségekről egyenlőre nem kell tudnia.

Valmint Kalev tábornok véleményét is kikell kérni.
sssszzziijjjjaaaaaaa
Üdv a Győri óvodásoknál! ha olvastad az uccso 300 at akkor tudhatod h én nagy örömmel köszöntelek (végre javult a kawa arány ) remélem nem fogsz leamortizálodni itt köztünk! szoval jó forumozást!amugy vasárnap megyek hozzátok a meccsre mert ott dolgozok! na
Helló Dh!
Légyszíves tájékoztasd az új tagot (300 oldalast), hogy milyen a szervezetünk felépítése. Vezetők, katonák, végrehajtók stb..
Kötelező tag díjakról .
Találkozókon történő megjelenésről.
És a heti kötelező berúgásról, stb....
felesleges volt ...okosabb nem lettél tőlünk
azsssztakurva .ezt nem sikerült dekódolni
mndta bárki egy szóval is?
ha elolvastad az utolsó 300 oldalt akkor már van róla fogalmad hogy mi fojik itt
tudod hogy mire válalkozol
na de most már megyek iskolába
szép napot mindenkinek. mi is elég gány idő lesz remélem jövőhétre már azért javul valamit.
Sziasztok!
Nemrég fedeztem fel a topikot, 2nap alatt átfutottam az utolsó 300 oldalon.
Én is győri vagyok, bár most Nagybajcson lakom, de remélem ettől még befogadtok Jelenleg egy Aprilia SRem van, most tervezem az A korl jogsit és nyáron vagy jövő szezonra egy Kawa ZZ-R 400at.
Üdv!
sztem is haggyuk aki kiváncsi rá annak elmondom én szivessen de örülnék ha nem ezzel be is fejeznék itt a témát .
tessék itt a green peace!
akkor most megint az utáljuk Marcsit verzionál vagy?
Szerintem te a virágnyelvre gondoltál. De lehet hogy én tévedek.
Igen volt. Ne legyél,majd ha nagyon ráérek neked is elmagyarázom hogy hol lakok!
én már be is fizettem nagy duzzogva a majd12000ft-ot.
halo