Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

reggelit!
csak te
de tényleg ennyire még foregon se homo..
nekem az van
lehet hogy világvége van vagy mittudom én
ne buzulj már.....
ezt nem lehet kialudni
nem hangzik túl jól aludd ki magad én is azt teszem inkább
azt most inkább nem fejteném ki h miért .csak mer hülye vagyok
ez hogy érted? halottad valakitől hogy volt ilyen vagy esetleg veled fordúlt elő? nekem eddig csak pozítiv tapasztalatom volt vele kapcsolatban bár ez most megrengette a bizalmam
Nah szal az van hogy a kormány ferde és már a fórumba sem tudtam leírni hogy mivan mert sietnem kellet melózni ezért kértem meg a kalevet írja le mert mire haza érek valami fogalmam legyen róla lehet -e ferde a gyári kormány, egész délelött össze vissza méregettem, és a bal fele a kormánynak a földtől mérve egy centivel feljebb van mint a jobb fele, nah most ha ez tényleg gyári kormány mint ahogy én azt megbeszéltem a szerelővel ez akkor ha minden igaz nem lehetséges, már pedig nincs pofám eladni egy fél milliós motort ferde kormányaal főleg hogy ott hagytam a félhavi fizetésem érte! Tehát holnap vissze megyek és megkérdezem hogy mi is van itt.....
miért énekelgetsz itt? mások már alaszanak
szia, miujság a kormánnyal?
"All I ever wanted, was to see you smiling.
All I ever wanted, was to make you mine.
I know that I love you, oh baby why don't you see?
That all I ever wanted, was you and me!"
aztamindenit
azthiszem idomoztatás/idom alakítás után egy ien szépség lesz a következő
dobsz 1 linket hogy mi is láthassuk?
Hi!Végignéztem vagy 100 oldalt mire megtaláltam a képeket,amin a munkái vannak.szépen dolgozik,az biztos!
balu is ment motorozni láttam györbe
pedig nekem pont ugyan ilyen kell ...akkor mivan ?
ja és még 1 dolog az üléssel kapcsolatban...a srác CSAK egyedi űléseket csinál...tehát nem koppint, nem adja el ugyanazt a designt másnak stb...ez is egyedi tervezés volt..ő csinálta...és az ára alig volt több mint egy olaj+szűrőcsere...
vmerre pécs meletti a srác...postán intéztük a dolgokat..hívd fel...
ment emil ez ügyben...
Azt mondta az ürge hogy van egy külföldi adásvételi meg bontós papír slusz passz. forgalomba helyzéshez ez kevés ahogy olvastam. még azért megpróbálok utánaérdeklődni erre arra