Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Cseréld GSX -R-re, csak ezt itt nem tudhatják meg.

Egyből kib@sznak mint macskát szarni.

Itt majd mindenkinek ződ a vére, még a Tied is.
Áhoj Pubi
Mert vmi kibökte és tovább szakadt, csak nyáron lusta voltam hozzá és most jó lenne megcsináltatni. Nem tudom Győrben kihez érdemes vinni, állítólag nem kérnek érte sokat, szerintem 2-3ezer lehet.
most keltem
ja nem,reggel
Csak most vettem észre.

Midenkép....................
Minek arra bőr?
Majd ha vkinek eszébe jut, légyszi írjatok vkit aki újrabőrözné az ülésemet! Köszi!
Én vagyok az ÜTI a többiek alszanak vagy nemtom mivan...
No mind1 fekszem én is. jóccakát
Na mi van Győr környékén?
Punnyadás, szovázik már mindenki?

Átne menjetek 750-be.
Baszki,akkor neked rendesen tyúkszem nőt a seggedre!
Sziasztok!
Gondoltam, beköszönök, bár elfáradtam picit....
A mai termés Győr-Miskolc-Szeged-Győr...1126km...
De sajnos kocsival...
csak a saját nevedben beszélj ...én még a sajátomból se
Én szépen mentem a többiek után...6.nyélgázon,mégis ugy jártam,mint te! Tudod,az okos a más kárán tanul,a hülye meg a sajátján...mint mi!
ha a jól a száguldozást jelenti akkor igen.nem 90el mentem .az idő is szar volt.ott mennem kellett volna szépen a többiek után
Szervusz! Így igaz ahogy mondod, de ha jól olvastam, akkor Dh jól ment, csak megdobta vmi.
Hi!Ha valaki nem az utviszonyoknak megfelelően vezet,az a saját hülyesége,nem?!
Nos, szerintem van némi különbség. Te az útviszonyoknak köszönhetted, én pedig a saját hülyeségemnek. De a fő hogy mindketten itt vagyunk.
Faterom szarabbul járt sajnos. Tavaly előtt nem voltam itthon és kölcsönkérte a mocit, engem meg délután hívtak hogy jöjjek haza mert a mentőre várnak, apu lezúzta magát meg a gépet is, kavicsos volt az út... Ráadásul engem majdnem megb*ott a yard hogy a városban is 100zal követtem a szirénázó mentőt amikor bevitték a kórházba. Pont.
még mindig jobb mint h mész a tök egyenes úton és pofára esel .ha nov 22-ig visszaolvastál akkor tudod mirű beszélek.
Bocs ha rosszul fogalmaztam, a bukta már megvolt, pontosan két szép eset... De inkább ne menjünk bele, hogyhogy nem sikerült bevenni a 40es kanyart 70nel
Vágy ván a mázsik lehetősíg,hogy bevázsárolod magadat árány tezsvérem. De azér akkóó izs illik legalább egyzser perecelni!
aki nem esik az itt nem kap tiszteletet .akkor csak statiszta szerepben maradhatsz.ellenben ha jössz majd az óvodás körrel száguldozni meg "mennyünkamerrezöldvan"-t játszani akkor eltekintünk a kiiktatásodtól kalevval.persze ha Jimmy mester is elfogadja ezt .
Azért nem néztem be,mert vidéken voltam,meg egyébként sem vagy olyan jó látvány hogy nézegesselek! Elég volt belőled vasárnap!

Volt még egy kis maradék máj. Csinált hozzá az asszony tiramisut. Kíváncsi leszek a hatására! Ha akarod teszek zacsiba,aztán beadom neked a boltba,elemzésre.
Szép jóestét mindenkinek!
Köszönöm az üdvözlő szavakat, (a teljesség igénye nélkül) Dh-nak, Gyorskezünek a szervezeti általános tudnivalókat és a programajánlót! A törzstőkéhez szép lassan hozzájárulok egy-két sztorival, minél kevesebb pereceléssel, mihamarabb a Zizivel

Bajcs megye 2es Bajnok amúgy, de píízhiány van, nem ment feljebb.
Bikerina, lehet összefutunk a meccsen mert öcsém az ifiben kapus szal lehet kimegyek majd. Bennem is zöld vér folyik!
ne akard már most elijeszteni.alig volt itt
az nem is kell az van ...csak próbáltam 1 órán keresztül felrakni és nem akart sikerülni .nem nagyon fér be a kábelektől.amikor meg beerőltettem akkor meg elveszett az egyik csavar és elnyelte a gép...meg elnyelte a vacsi új légtelenítőcsavart is.hogy ezt hogyan csinálta nem tudom mer sehogy nem esik ki belőle .

és mi az h nem sportos az én motorom ?a hiba a gyártó készülékében van