Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Úraim léptem

Rápihenek a péntek estére.

Aztán nehogy G S X-R-el álmodjatok.

kis motor kis pálya nagy meccs
ha jól néztem az adatlapját az kemény menet lesz
Ha már lúd legyen kövér, nagy f@szt, inkább valami vékony formás.


Szóval, mehetünk Kakucsra is.
Legyen meg a Te akaratod.
elvégre a gumi oldala is ki lett fizetve
Pedig idén nekem is jelenésem lesz a ringen, Hüjjegyerek Atyám a 750-ből megakar keresztelni.
Ámen
Ezenel meghívtalak.
másszunk másszunk.kakucskára nem óhajtozik őfelsége?
csak hogy labdába tudjak rúgni,szerintem visegrád már tempós az enyémnek
megvan az is,csak azt könnyebb csapni mint egy jó hegyi szerpentinezést,meg mostanában a kötelezettségek miatt részt veszek elég túrában,pályázni viszont nem hív senki
európa még feltáratlan,ausztria már unalmas...
Dobogó kő, Lepe nce, Visegrád remek kanyargós útak vannak errefelé.

Ha erre tévedsz felmászhatunk.
Kirándulni kell.

Csak az f@szszopó benzin ár!

Tetves komcsik.
az,csak nem vigasztal amikor az egyenesben elmennek(most is és valószínű leendő partnerem mellett is) az emberek.márpedig a kárpátmedence közepén nem könnyű kanyarogni
Szinte csak dőltem. Bár a vállam azóta se az igazi...
De azóta még óvatosabb vagyok. Csak drága volt a tanulópénz.
pedig időben írtak róla a kisalföldben még anno több oldalas cikket hogy mindenki tanulja meg ezt a spirált
a tettes rendesen el is ment szó nélkül mint aki jólvégezte dolgát?
Bölcs gondolat.
a tempo annyi amennyi szükséges a 60 fokos dőlésszög eléréséhez egy kanyarban.városban meg ami a minél gyorsabb átjutást jelenti,győrben ez sajnos 50 az egyik vonalon(lámpahangolás ) 120 a másikon(lámpahangolás )
Ez a Szigethy-Fehérvárinál volt. Én is mindig résen vagyok, de sajnos így is megesik, hogy nem lehet kivédeni a bajt. Meg itt több dolog is összejött sajna . . .
Saját szabály:
I. 130
II. 180
III. 2..
IV.
V.
VI. v.max
Remélem nem így!

terv az van,de hogy mi lesz?fzr,cbr,vfr,zxr,gsxr 250/400
kijárom rendesen ezt az istenverte szamárlétrát
Sajna ez szar ügy.

Sérülés Rajtad?

A 750 ropiról már nem is beszélve.
mondjuk árkádnál meg a fehérvári-szigethy-nél velem is megesik más kérdés hogy én saját szabályok alapján megyek aminek első helyein áll hogy mindig tudjam mi van körülöttem
Kalev mi lesz az NSR helyett, után?

Skoda?

Frankón mi a terv?
Csak simán sávot váltott. Gyönyörűséges háromsávos körforgalomba. Volt közöttünk még egy autó (azt is majdnem legyalázta) az satuzott, erre én is, de kiment az eleje, és becsúsztam alá. Amelyik meg átjött a záróvonalon, észre se vette mi van, és simán elment.
pávot mindenkinek
énkérekelnézéstskodások