Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kázmér a titkos nevem.az igazi az Rezső
ezen már én is gondolkoztam .be kell menni az óvodába (Jimmy úgy is ott lakik ) és meg kell mondani h csináljanak egy olyan programot a gyerekeknek h mindenféle anyagokból nyuszijelmezt kell csinálni
De,te kezd el írni! T mellik vagy? A Tihamér vagy az Elek? Ez csak vicc ám,mert tudom hogy Kázmér vagy!
Van valakinek ötlete, honnan szerzünk nyúljelmezt?
szóval akkor ne kezdjük el ide írni h:
1.Béla
2.Tihamér
3.Elek
4
...stb
nem..sajna?...linkeld be pls..és megnézem ..ha komoly a dolog én is elmegyek szívesen, sőt viszek még 2-3 embert Hornettel..
gomezbácsi nem láttad a mikulás felvonulásos videót?
az jó buli volt...
Én tuti bedobom a pénzt,aztán majd kerítek valamit amivel tudok menni. Ha más nem,megyek robogóval. Persze csak ha lehet menni robogóval.

Azért kibaszott drágák ezek a rendőrök.
Na jó, valahogy beleszorítom a negyedéves költségvetésbe .
Nem inkább motoronként ezer píz?
igazából ..honnan-hova vonulnának?..stadiontól-meddig?! ezer hufért...nem mintha sokalnám alapból, de pld. 3 km-ért sokalnám ...

mondog egy jó példát neked...tavaly és tavaly előtt...HKT-n..(Honda Klubok Találkozóján), ahol az összes hivatalos Honda klub résztvett..több mint 150 motoros ment együtt Bp-ről Tatáig, falvakon keresztül stb...és nem volt rendőr, semmi...a szervezők zárták a kereszteződéseket..stb...és nem volt gond, baleset semmi...az nem a rendőrtől függ, hogy vki baromkodik vagy nem...

tehát ha Győrből-Győrbe akarsz 45 rugóért 3 rendőrt megfogadni, hogy ne legyen baleset..az nem jön be... ...itt amúgy sincs egy normális főút ahol akár 10 motoros elvan pár kilómétert, nemhogy 45 amivel te számolsz minimum...amit megy egszer láttam 2 éve, igen olyan április fele a szigeti úton, hogy sok gyerek motoros bukó nélkül, motort bőgetve, pólóban, rövid gatyában, strandpapucsban húzta utassal a gázt és így mutatva rossz példát az átlag embernek a motoros társadalomról..na az gáz, de nagyon
xiasztok...

bassza meg...nem tudom, hogy a megvett ricambiweisos hasidomot elől, hova fogassam... ..hátul oks a 2 csavar, de elől?

vki tett már fel ilyet? vagy hasonlót?
http://www.ricambiweiss.de/pro...
************* HÚSVÉTI MOTOROS FELVONULÁS *************

Üdv mindenkinek!

Közeledik a húsvét, és így az ígért nyuszis felvonulás is. Egészen pontosan 2010.04.04-én, 13:00-tól lenne megtartva. Gyülekező az ETO Park parkolójában. Van már weblap is, de még nem publikus. De a héten azt is belinkelem.

Ma voltunk a rendőrségen, a közlekedésrendészetnél. Nagyon rendesek és segítőkészek voltak. 4 rendőrmotort tudnak biztosítani kíséretnek. Így át lehet majd menni a piroson is gond nélkül, mert lesz hivatalos biztosítás minden kereszteződésben.

Viszont ez nem ingyen van. Ha hárommal számolunk (talán elég lesz ennyi is), körülbelül 33 ezer Ft-ba kerül (4 rendőr esetén 45 ezer).

Szóval, ha fejenként 1000 Ft-ot bele tud adni minden résztvevő (vagy legalábbis annyian, hogy összegyűljön az összeg), akkor elkezdjük intézni a hatóságokkal a dolgot. A közútkezelőtől is kell útvonalengedélyt kérni, ez nincs bent a fent említett összegben, ezt mi elrendezzük. Ha nem gyűlik össze elég pénz, akkor nagyobb összeggel is hozzájárulunk Dani szervező kollégával, de az egészet nem szeretnénk saját sebből finanszírozni. Remélem megértitek…

Visszajelzéseket kérünk, hogy mi a véleményetek róla. Szerintem ez nem nagy összeg azért, hogy hivatalosan vonulhassunk és mindenki nyugodtan aludhasson utána (okulva a mikulás felvonulásból).

Ezt a héten el kell kezdenünk intézni, tehát szóljatok minél több embernek, hogy jönnek-e, és okés-e az ezer Ft, hogy tudjuk, lesz-e akkora létszám hogy fedezni tudjuk a rendőri biztosítást.

Mindentől függetlenül holnap elmegyünk a közútkezelőhöz, útvonalengedélyt kérni.

Van egy eMail cím, ide is lehet írni, jelentkezők névsorát is ide várjuk: bikerbunny2010@gmail.com


************* HÚSVÉTI MOTOROS FELVONULÁS *************
Na ez attól függ minek állsz neki. Mondjuk példa képen neki állsz a cdmnek. A kijelzőn kívül tökéletesen működik. Szétszeded és nem tudod megcsinálni,de viszont mikor összerakod rosszabb lesz,mert már nem csak a kijelző nem működik hanem maga a cd sem. Na ennek én nem örülök,mint a hogy te sem annak hogy teljesen elbasztad a cdmet,és most vehetsz helyette nekem egy másikat ami miatt ugrik jó pár hónapig a zsebpénzed!
én sokszor ugy vagyok vele hogy rosszabb már nem lehet
nekiesek aztánn vagy jó lessz vagy nem de javíttani általába nehezebb mint valamit megépíteni a semmiböl mer nem tudom hogy hol keressem a hibát
Na mi van megjöttél? Végeztél mindenkivel aki a listán volt?
Fasza vóót mi? Asszem amiről beszéltünk abból nem sok minden lesz!
1,csoki nem meri így beállítani mert akkor neki vége 2,már a gyárba is eleve így csinálják hogy ezt ne írja ki,mert akkor nekik is végük 3, még 1 ilyen beszólás azt neked is véged!
Csoki bazz ne az én cdmen akarj kísérletezni. Ahhoz egy kicsit költséges volt hogy ezen gyakorolj!
Köszi,de 3 éves ez is,és nem akarom kidobni a kukába.
azér mindennek van határa még a rádiónak is
akkor írja ki azt h:Jimmy525 megöllek ha még egyszer megnyomod a power gombot
azt ir ki amit akarok
de akkor az nem azt írja ki h Track 1 hanem azt h Trek 1.meg nem Good Bye hanem Gúd Báj
én szoktam ijen elektromos kütyüket szerelni és valamikor még jó is lessz amikor végzek vele
ilyent nem játszunk .akkor majd holnap kapol.vagyok én is olyan édes mint a flört puding