Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jut eszembe,nem tudja véltlenül valaki,mikor lesz a komáromi motoros találkozó?
biztos most irja az 5 oldalas regét mekkora tetű vagyok fogadunk?
Van rendszámom...meg forgalmim is,csak a forgalmiba irkált a szerv!
most se én kezdtem....
Megfulladt aztán kész!
Héééé,elvileg ez egy motoros fórum...
Adjak forgalmit? Adom a rendszámot is. A janicsárok úgyse tudják melyik milyen motor.
Szerintem én jövő héten már csapatok! Mentem volna holnap is,de a gyereket kell vinnem zsúrra. Én leszek az elrettentő példa!
nem fogom 100 millioszor leirni h bocsi.... már leirtam én nem vagyok felháborodva tudom h egy tuskó vagyok amiért nem mentem( megint) de tudod nagyon jol h 2 perc szabad időm nincs (még pisilni is futva megyek) és sajnálom h te ezt képtelen vagy feldolgozni amugy te is nyugodtan jöhetnél.... (talán még pizzát is kapnál) amit a debreceniekhez irtál este meg sztem bunkoság volt felesleges ilyeneket irnod... ha ugy alakul te tudod meg elsőnek...
Kezd a kapcsolatotok hasonlítani a V.V. Ágica, és V.V. Leo kapcsolatára.
de most nem tudom mi lett a vége .most akkor megfulladt a csávó vagy kimentették ?

vagy a Busa vitte el
És ujra motorozhatok,(lesz forgalmim)feltéve,ha az időjárás is kegyes lessz!
hogy felülhessek a zxre

szijjja jani
miről?beszéljek neked én is vagy rájöttél magadtól?na nehogy már te legyél felháborodva (ez még a 2 sms-edre).de mind1 én itt be is fejeztem.elegem van már
Mihez kell 3 hét?
Olyan düddő vagy,hogy még a film is lefagy tőled.

Mi van a Bolla Gyurival? Elvitte az ebola?
Jó estét!Még 3 hét...
erről beszélek....
faszomat h a legizgalmasabb résznél áll meg a film .ez is miattad van
csövi! annyira kurvára szeretnek itt engem h az már szinte fáj!
az néha tud .de még szerencse h a hülyeség nem .már 1 párszor meghaltam volna akkor
Jól van ha ilyen sértődős vagy akkor menyél.Fáj az igazság mi?
akkor nem is idegesítelek .megyek filmet nézni.elég lesz neked holnap is kibírni
Pedig így van és ez nem szubjektív!
a múltkor nem ezt mondták .a kawarina hazudott volna ?nem lepődnék meg rajta
Szerintem marha idegesítő!