Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

természetesen használtan.most újra nem volt lóvé.amúgy is már eléggé ki van nyúlva a derék része.ennél többet nem hiszem h nyúlna...pláne rajtam
Én tom hol vette és mennyiért
Kinek mennyit ér meg az infó?
Ha új, akkor elég sokat enged, vagy használtan vetted?
Jah, olvastam, könnyekig is hatódtam miatta .
jó majd valamikor megyünk eggyet
de én már máma is voltam te meg nem jötté mámase
igaz hogy nem is szoltam de azér jöhetté vóna
400 km-t írt.ami igazából 500 volt.de nem fogom leírni h mennyiért vettem.ha érdekel akkor majd 1x tényleg eljössz velünk motorozni azt akkor megkérdezed
tegnap irta ide valaki, aszthiszem a foregon volt
de még mindíg nemtudom hogy mennyi volt
nem 400e volt.nem tudom azt honnan szedted
épp most ürült ki belőle a tank és a sárvédő .

gondolkodtam rajta,de még 1 kicsit húzom az agyát
Dobozt is csak üreset tudtok adni,mert nektek is csak az jutott. Vagy ti is találtátok!

Mond már meg neki,mert ne fog éjjel aludni!
most már nem kell nyalni .dobozt még tudunk adni .még kéregess kicsit.kevés lóvét hoztál .
attól függ melyikre gondolsz ...remélem nem láttál meztelenül
mond má meg hogy mennyiér vetted a gunyád
Jaj csókolom,adjanak egy szelet kenyeret,mert olyan szomjas vagyok,hogy azt se tudom hol alszok még máma! Fasza a bűűr rucid!
nem hajléktalan menhely .ne itt aludj
Jaja Csokis, jó volt a motorozás, azért a templomnál kicsit befostam mikor megcsúszott az eleje (kanyarban vízátfolyás:P), meg a sáros átfolyáson is csúszkált picit(még jó, hogy az egyenesben volt), meg kapartattam egy picit mire be tudtam járni az udvarra, csúszkált össze vissza, még jó hogy van némi határjárós tapasztalatom:)
de most komojann mond meg hogy mennyibe kerül ez a gunya
Nem,mert gyerek zsúrra kellett vinnem a kölköket.Majdnem szétbaszott az ideg. Pedig milyen szép idő volt! De mondjuk dagonyáztam,mert a kocsival elsüllyedtem a srácnál a ház előtt. Leért a sárvédő sarka,úgy elsüllyedt! Úgy kellett kiásni,meg deszkát tenni a kerekek alá. Tologatták vagy fél órát!
gazdálkodok abból ami itthon van.így is elég laposan mínuszolom magam .megkérdezte h vállban jó lesz-e meg h nekem jó-e.amúgy a protektorok a helyükön vannak.ez már nem hiszem h nyúlna.annyit pláne nem
Hi Jimmy!Dagonyáztatok?
Na mivan makk arcú,előkerültél? Pont ma vagy tegnap hiányoltalak! azt hittem elvitt az ebola.
Hát nem is tudom... most megfogtál!
Jah... az aztán kevés benne .
Nem is értem miért égeted magad rajta?
Szoktam
Köszi a válaszokat!

Diablóról sok jót hallottam, igazából csak az árával van gondom. Nem mintha gumin akarnék spórolni, de akcióban pont a diabló feléért van most pilot power. BT016 volt fönt, de nekem nagyon gyorsan elfogyott...