Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mert? mit kellet volna még irnom? ne legyél idegbeteg inkább hozd mán a bukom!
faszomat.én itt legépelem csonkig az ujjaim te meg írsz 2 betűt meg 1 szmájlit
mondjuk h összeszedsz annyi lóvét amennyi kell,vagy csak egyszerűen megkeresed h szeretnéd megnézni a ruhát és ha jó akkor majd megveszed valamikor.elmész és felpróbálod.ha jó akkor gyűjtögetsz és elmész és megveszed.vagy szépen nézel a Bollára és akkor ha van nekik olyan kicsi akkor bemész hozzájuk és felpróbálod.és akkor tudni fogod h jó-e.de mondom inkább azt kell nézni h mekkora emberen volt.azt meg telefonba v emilben meg tudod kérdezni.de előbb gyűjtögess 1 kicsit
értem én... de hát ha nem tudom akkor honnan fogom tudni?
mert egyszer azt mondták neked ?amíg nem próbáltál fel egy akkora méretű ruhát addig nem fogod tudni h tényleg jó-e rád.márkák közt is van külömbség az 50es és 50es közt pl.attól is függ mennyire öreg.érdemes inkább azt nézni h mekkora az az ember akin volt a ruha.ha ő mondjuk 170 cm és 55 kg akkor nagyjából sejteni lehet h +-5 centi simán belefér és +-pár kiló is
én ugy tudom h a 44es kell...... de amugy nagyon széééééppp tetszik...
itt a Kawásod.46os az talán pont jó is neked (elvileg a 46os az 165-170/56 ig jó)
reggelt!
olyantat nem, viszont van 1 eladó Panasonic .CD-s,mp3at is lejátszik 4x50W meg ilyenek
Uff!
Küldetés teljesítve,megjártam a távoli szibériát
Tud valaki olyan embert aki megtudja javítani az autó rádió kijelzőjét? Egyszer csak elmúlt,pedig nem is régi.
Kawásba nincs. Abba csak nejlonzacskó van! Nájlonpungát akartam írni,de nem tudtátok volna hogy mi az!
Azt mondjuk nem tudom,hogy ezen mi a tőgyet kellett annyira titkolózni?
Ugye ugye. Most hogy már ennyit reklámoztalak,meg dicsértelek igazán kaphatnák valami ajándékot. És nem a lejárt szav idejű szaloncukrokra gondolta!
használd egészséggel a rucid nagyon szép csak kár h hondás...kawásba nincs?
a gedeon az egy kötsög ...nem volt elég érthető ?
gedeon köcsögje?
gedeon köcsögje is ezzel jött ...meg kereste rajta h van-e minta az ollónak h hol kell elvágni .mondtam.ha levágják valakit legyilkolok
olvass a szmájlikból.elég érthetően vizualizáltam neked kis képecskékkel
Ha elmondom?
gondoltam hogy valami ilyesmi lesz amiért mész dh.... de nem is értem minek vetted, ezt is levágja ám a mentős, őket nem érdekli hogy rajta van a honda
én meg máma nem értem rá ...nem gyanús?az se gyanús h nincs mivel mennem?
nem tudod h pontosan hol és azt se h pontosan mennyiér .ha elmondod...