Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok
Jaj de titokzatos vagy. Írd meg emilbe,mert szétbasz a kivácsiság.
még nem vettem semmit.majd meglátod
bogyoom te még ilyeneken kiakadsz? mondjuk értem már mér vagy annyira feszült.azt a szart hallgatni a szomszédból egész nap
Tudom, bocsi, csak nem bírtam kihagyni.
Na mindegy, jó éjt motorostársaim
(Ja egész héten az Ezredes úrral mentem melózni!)
Én már jómultkor megnéztem,forgott a gyomrom akkor is. De ez nem az a fórum.
Na akkor most mégis csak vettél valamit? Vagy most mi a tökömet beszélsz össze-vissza?

Akkor még van mit csinálni rajta!
Ehhez csak gratulálni tudok......
Nézzétek végig!
Ezért mondom, amit mondok.....
Csá

csák 1 pillanatra kukucs, aztán megyek is ...
Ezt lessétek meg:ezt
igen mert most hédvégin meg elmegyek az én szerelmemér.annyira nem jó mint a 600RR de majd eldicsekszek vele ha meglesz

heggeszteni kell rá kormányütközőt.rendelni első telót és első lámpát.holnap ex elviszi megcsináltatni a hátsó idomot.utána már csak össze kell rakni,olajcsere,új indexek,új kormánymarkolat,benzinszűrő és kész
Azt tudom hogy ezt vettétek neki,de még makogtál is valamit,hogy a tesódéktól kérsz kocsit. Na mind1,lehet hogy valamit félre olvastam.

Mert amúgy mi van a mocskoddal? Hogy állsz vele?
a gedeonnak te lüke .ezt vette a nyomija .én meg mint tanu másodszor kellett elmennem vele.én még mindig a szarommal vagyok elfoglalva ...még elsőteló,index,lámpa,heggesztés,hátsóidom
Mostmár csak nem kapok el semmit. Három hétig kínlódtam,taknyom nyálam egybefolyt. De mostmár kilábaltam belőle.
Nem tudom,mintha valahol a fórumon azt olvastam volna,hogy valami motorér mész gedeonnal.
én a helyedben vírusirtót használnék a gépen...még a végén elkapod .
miért?tervbe volt h veszek ?mit kezdjek 3al ?egyre tudok csak ráülni
Én is itten vagyok ám more. Úgy eltünt mindenki,mint gy nagyobb összeg. Mindenki ebolás vagy mi?

Vettél motorotot dh?
én senki vagyok ?(lassan mondjuk tényleg ).pont én ne lennék óvatos ?mindig az út és a látási viszonyoknak megfelelően vezetek.csak az utak nincsenek a vezetési stílusomnak megfelelő állapotban
Na mi van? Sehol senki?
Ami az utakat illeti: általában száraz, de még nagyon hideg, és az olvadó hó miatt a városban sok helyen volt vízátfolyás. Persze a szakadó eső miatt már mindegy.
De azért csak óvatosan!
le van zsírozva a dolog.vasárnap olyan 7 körül ott vagyok ...de tényleg
Mi a helyzet győriek?
milyen vót az út?lehet vasárnap én is kimerészkedek ...vagy hétfőn
Na hagyjuk . . .
motoron csináltátok ?

Valami mást. Segítek egy kicsit. Kell hozzá egy motor is . . .
ez undorító .nem vagyunk kíváncsiak a nemi életedre ...vagy mást ?
Szerintetek mit csináltam délután?