Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nyomassad majd holnap elolvasom , szeretem a flört pudingot
erre iszunk ...csöpögjek még 1 kicsit ?

ezt bóknak veszem
miattam jópár "szövegelős casanova" csávóval találkoztam már, de Te benne vagy a legjobb 5-ben, komolyan mondom

amúgy tetszik "keleti" felírat
Hétköznap pótolom be azt az alvás hiányt amit a hétévége elvett
te meg egész nap alszol .és ahogy nézem alva is jársz
Egésznap gabona pelyhet eszik attól nemfog hizni
hízzál hamar sokat mert ez így tényleg nagy
én még mindig a michelin-es ruházatot ajánlanám neked
Fedémesről .nem tudom.rajta volt a ruhán már mikor vettem.amúgy 'Keleti' csak az 'i' nem látszik.a csávót se hívják Keletinek uh lövésem nincs .ennyire tetszik ?...vagy legyek őszinte és mondjam azt h csak miattad ?
figyimá
honnan jött ez a "kelet" felírat? csak úgy kiváncsiságból kérdezem
há hazudok én ?
fogod te még nézegetni azt a 'Keleti' felriratot .ha nem tetszik a Racing-ot megnyalhatod
igyekezz,itthon úgy látom már itt a tavasz(legalábbis nincs 160 centi hó -17 fokkal nappal),egész furcsa ez a mediterrán klíma
sehol.... holnap adom el hivatalosan az enmyémet azt ha meglesz a pénz utána intézem a többit, és akkor is buzi vagy
remélem szüleim nem így gondolják hogy motor 'helyett' hanem hogy is-is
gs ügyben hol tartasz?
Sziasztok.
Ja, Fearom, ebben legalább majdnem úgy nézel ki, mint egy felnőtt...
Te köcsög, sielni mész motorozás helyett.... megcsalsz minket? új motor helyett 1 hét sielés, hát ez nem szép
42-es ?
Najah... ha azt sem tudjuk, mekkora a ruci, akkor nem árt próbálni .
tudom h te mondtad .de azt te is tudod h ezt így nem lehet megállapítani.az én Belo-mba pl az van írva h 42-es .de ha jól emléxem akkor a csávó hirdetésbe is 50esként rakta fel,vagy a saját méreteit írta már nem tudom.ez a ruha nem tudom mekkora mert ebbe nincs írva semmi .el kell menni felpróbálni oszt kész
Én mondtam kawarinának a 44-est... Spidiből...
Jól beszél dh... csak sokat .
2 gyártó méretei között hatalmas eltérések lehetnek (pl. volt olyan ügyfelünk, akinek a Dainese overálja 56-os, Spidiből az 54-es bőven jó volt neki... bár én inkább rápajszeroltam volna az 52-est, csakhát sokan nem hiszik el, hogy 1 bőrruha nem a kényelemről szól...).
Mindenesetre meglepődnék, ha bikerinának 50-es kéne . 48-tól felfelé általában már férfi méretek vannak... nekem patent az 50-es... Hangsúlyozom: SPIDI-ből .
majd akkor hívlak
mindegy majd szólj mert nem biztos h itthon leszek..
lehet h igen lehet h nem
hnap?
eddig se voltam az .majd ha ráérek akkor beviszem