Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

aztán nehogy tönkremennyen az ezüst fogaskereked megin
Tablet PC! Óóóó bazdmeg! Nekem meg sima commodore 64 van itthon. Kazetta meghajtóval!
elcsúsztam vele, mindenhol száraz volt az út erre 20 méteren valami fasz szappanos vizzel teherautót mosott az udvarán ami kifolyt a józsef attilára, aztán mentem egy kocsi mögött ami lasított lasítottam én is majd úgy nézett ki elindul de Nem hirtelen satu és akkor én is és akkor érkeztem rá a szappanos vízre.... nem is láttam messziről a vizet a kocsik miatt, a moci kormány cserés, visszapillantó cserés, karcok a jobb oldalon asszem csak ennyi, barátnőm meg beverte a térdét meg a könyökét ráadásul az nap adott vért és rosszul lett úgy h a mentőt is ki kellet hívni és vele jött zseka is....és csak gratulálni tudok magamnak
Na tényleg meek, csá.
foregon, remélem jól vagytok, és nincs nagy kár a moccóban....
te nem tudsz olvasni?mondom nem pont onnan és nem pont annyiér
Ja,tényleg egy mocskos perverz állat vagyok! A KTM-et rendbe raktam,megtankoltam,láncot befújtam. Asszem pénteken bemelegítek,aztán vasárnap go Bakony!
Hát... megköszönöm, ha utána érdeklődsz .
Ha megjön a Tablet PC-m, annak a burkolatát sztem bevonatom vele .
Azéééám!
ez a te ruhád
de pont ojan
Köszönöm.Minden jó tanács jól jön.
A nyuszis guruláson ott leszek.
Megkérdeztem a cimborát arról a fóliáról. Azt mondja 600 féle minta közül lehet válogatni. Az árát elfelejtettem megkérdezni.Ha kell megkérdezem.
Pont a főnöke kocsijának a kerekeit csinálták karbon mintásra. KIBASZOTT jól nézett ki.
azt még én vagyok a perverz .én a KöTöMödre gondoltam .áprilisra át kell alakítanod répává
gondoltam h titeket is odaírlak,de nem voltam biztos benne ...ne haragudjon mester
Ja, meg a BollaGyurika.
Ő is ilyenekkel foglalkozik....
na és mennyire vészes?csak kocc volt v elcsúszott?
foregon.
Gratulálok....
Legközelebb óvatos légy!
Ti jól vagytok?
Najóóóóóvanám... Minket meg kihagysz?
Még Benelli Tornadohoz is tudok adni olajszűrő polcról .
Ne bassz,mit csináltál?
Szia Robici.
Üdv a klubban, még éppen visszanéztem.
Ha a KÁlvária úton laksz, akkor éppen ott van melletted a REAL motor kft, (a Suzuki szalon mellett, ők mindenben tudnak segíteni.
Az áraik jók, szerintem a vizsgáztatást is meg tudod velük beszélni, ha nem van itt nálunk a MOCILACI, ő is vizsgáztat.
Szívesen segítünk, és várunk közös gurulásra...
Na azt jól teszed ha megijedsz! A répám mindig készen van,de ezt neked nem fogom megmutatni. Ha csak nem vagy lány,szőke,50 kg,nagymellű.
Nah ki az a fasz aki a józsef attilás bukósisak nézős körúton összetöri a motorját és a barátnőjét?
És ki az aki a lefoglalózott mocit összetöri?
Nah ki? NAAAAA KI? HÁÁÁÁÁÁTTTTTTTTTTTT én
még a végén megijedek .inkább készítsd elő a répádat
Engem akarsz kiiktatni te kis csacsi fiú? Látod egyszer beszóltál aztán tíz napig altattak. Gondolkozz egy kicsit,mi lesz ha megint megharagszom!
nem tagadom le h Lázár vagyok .én igen is büszke vagyok Dénes mivoltomra .akkor most majd téged foglak.láthatod h mire vagyok képes csak demonstráltam neked
El kell hogy szomorítsalak,mind a kettő a város túloldalán van.