Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gond nincs vele.Jó lenne,ha közel lenne Kálvária utcához,akkor nem kellene messzire vinni.
Milyen Róbert? Most megint letagadod hogy Eduárd vagy?
Kit akarsz te kiiktatni? Majdnem magadat iktattad ki te szerencsétlen!
Róbert munkára jelentkezik .mondjad főnök kit kell kiiktatni
Vizsgaállomás a KPM-nél van a Tatai úton,vagy az ÉPFU területén (ha bemész a sorompón jobb kéz felől az első lapostetős épület,zöld kapukkal) szoktak még vizsgáztatni. Nemtudom hogy az ÉPFU-s működik-e még,de az nagyon jó hely volt. Ott nem sokat szarakodtak.
ha nincs vele gond simán vidd a tatai útra.nem megkenős hely,ha jók az alap dolgok viszont a legolcsóbb
(hivatalos kpm hely)
műszakiról majd a többiek.Bogyooka tud valakit ajánlani,de a többiek is biztos mondanak.
olajszűrőről.vagy megrendeled a Misi-től (robogotuning.hu - ezen a néven van itt fent és ez a weboldal címe is),nekem ő hozta a CB-hez.vagy megrendeled nagyvasról.vagy bemész a Reál motorba itt Győrben.Honda szaküzlet uh biztos van nekik,de elvileg a City Bike-ban is van.a Reálos árról nem tudok,de Misi,City Bike és nagyvas árai kb ugyanannyi

remélem tudtam segíteni
amúgy üdv ...egyszer jöhetnél gurulni
máma nem mentem motorozni uh nem igazán volt gond a fékkel a garázsban .amúgy meg nem pont onnan és nem pont annyiér ...de nagyon ügyes vagy
Sziasztok

Nem rég költöztem Győrbe,és kellene egy kis segítség.
Lejárt a műszakim a télen,és itt az ideje le vizsgáztatni.
Hol van vizsgaállomás?+Olajszűrő is kellene.
hol veszitek az ilyesmiket?
tudom ám hogy honnan vetted a ruhádat meg azt is hogy mennyiér
már nem kell elmennem veled motorozni csak azér hogy megkérdezzem
na jó majd azér egyszer elmegyek veled de csak azér hogy legyen valaki aki kihivja a mentőt ha megin elperecelsz
máma nemvolt semmi malőröd fék nélkül?
én biztos nem .így is elég volt hátsófék nélkül 2x Győr-haza .majd nemsokára kész a CB oszt felkötheted a gatyádat
Holnap is moccóval megyek..
Jó éjt mindenki
olyanra nem figyeltem.arra koncentráltam el ne baszódjak
Köszi, megjött a "service manual"
Akkor lehet
Kék a fénye a lámpámnak
jól van közbe befagyott a net .szóval már átment.a másik meg Szentiván után a vasútnál kb 1 fekete Aprilia kanárisárga fejidommal,rajta egy hülyegyerek Hondás ruhában .felismerted?még intett is.én csak 1 lámpát láttam meg h fekete
Hirtelen felindulásból elkövetett motorozás volt, de itt fórumon kiírtam Az egyik SV-ben fél 2-kor még nem volt első kerék
Kössze Bálintom
csak 1et találtam.küldöm mingyá az emiledre.remélem valamire használható
Baszki Balu... szólhattál volna....
Ma délutáni rosszalkodás:
Volt valami érdekes, míg nem voltam?
De, lehet Bálintom
88-as kéne...

Ja, sziasztok
nem mind1 a kábelek merre mennek elfele
még nem vittem semmit sehova mer nem volt időm rájája