Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én nem számoltam,mások mondták ,egyébként 100-105főre volt összerakva a kettő asztalsor.
még jó hogy nem nyár van,mert már tuti meglékelték volna a dinnye fejedet.
Pályán mentem én is ma,az csak vizes.Csak mikor reggel mentek,akkor vigyázzatok,mert éjjel tuti lefagy.
Na az a lényeg hogy be van sózva az ember valaga,és ha cigány gyereke potyognak az égből,akkor is elmegy a világ végére is a motorér!
Hól ér faszig? Zala fele fos az idő nem Debrecen fele!Különben is autópályán megyünk 80%-ban az csak járható + a srácal tartom a kapcsolatot.Jelenleg ott szállingózik a hó de ahogy esik úgy olvad mert +3 van az utak tökéletes járhatók Debrecenig és ott nincs hó fúvás.Holnapra meg napos időt mond max délutánra esőt és +3-5 arra a tájra! Különben is bab szem van a seggembe úgy-hogy megyek!
még nem.de majdnem engem akart megcsinálni sütőtöknek
Semmi semmi. Csak faszig ér a hó! De mondjuk ha én mennék új motorér,én is kurván leszarnám.
Naná!Mér milyen idő van?
Vagy a van rá pééézünk is megfelelő.
Mész holnap ilyen időbe is a motorér? Mondjuk magamból kiindulva,tuti elmennék.
A legegyszerűbb ,hogy telik rá nem?
Jó nektek,nekünk egy szobára telik csak. Néha anyukád nem keverte össze a fejedet a krumplikkal amik a zsákban voltak? Majd a csoki megmonnya hogy fussa vagy tyja vagy csa.
Igen én..
A pincéből a krumpli mellett .Nekünk tellik több szobára is .Fussa...vagy tyja...vagy csa.mind1
Mert eddig honnan írtál? A pajtából?
de jó végre a saját szobámból írni
Te árulsz mini kamerát?
Üdv mindenki
okkés
Szétszedem aztán jelentkezek..
mer nem ott vagyunk ?ezér utáltak ki a Debreceniektől .egyes embereket sértett az értelmi szintünk
akkor mindenki kocsival megy a yetire?
valaki mennyen motorral is hogy legyen valami izgalom
olyan sokan voltunk ?lenne hozzád egy kérdésem majd.szólj ha itt vagy fórumon
Srácok!
akkor a yetire találka 10h40 omv pápai út...
indulás 11h
Igen, autóval is 10h40-től gyülekezünk és ott...
Ha már motorosok vagyunk és Győriek, menjünk már együtt....
Az idomodat látni kéne, előbb vigyük el műanyagoshoz azt mikor elkészül beszélünk a festővel!
Hivj fel hétfőn reggel azt megbeszéljük!
Légyszi kérdezd meg tőle mennyibe fájna egy első fejidom kb 5 helyen kell ragasztani + fényezni is kéne..
Szétszerelem aztán vinném is..
Jó reggelt Mindenkinek!

Úgy néz ki, hogy fölszabadult két hely nálam a kocsiban, ha valaki akar, jöhet velünk!