Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

azon leszek hidd el...
inkább told vissza a picsádat ide
akkor ha vettél valami "dögösset" csörgess azt akkor keresek valami kamiont .de valami olyat vegyél amit utána a pasiddal is tudtok használni.csak miattam ne költs annyit
jóéjt....
Most viszont megyek aluszok egy kicsit . . .
Neked!
Meg annak aki még esetleg jönne.
nincs... és addig el ne patkolj amig nem veszek vmi dögösset...
miből veszed h nem hallgatlak meg? ...jé egy repülő...na de térjünk vissza.majd egyszer csak sikerül .oszt mit idegeskednél?nincs fekete ruhád ?
rád is férne...
akkor még mindig jobban nézel ki mint én .ezt nekem akartad írni?mer Bogyoo hívott aztán mennék én is
ugyan má....1x sikerült de már jopárszor volt h majdnem...
nem sértődnék meg csak kurva ideges lennék...de hát neked az ember rongyosra pofázhatja a száját...mintha a falnak beszélnék...
Levágtam a szakállam.
De így is ronda vagyok . . .
Más.
Beszéltem Bogyóval. Fél ötkor érte megyek, aztán háromnegyed körül összeszedjük a többieket. Ha így jó...
csak azért mert 1x összetörtem a pofámat ?ha meg akartam volna akkor már megtettem volna .jó nekem így is ...illetve nem jó de ez van .megsértődnél ha meg mernék halni ?
nem probléma egyáltalán.ezért mondtam h ezért ne fáradozz.majd ha felolvad a hó akkor bemegyek aztán akkor megütjük a boltot valahol Győrben.még egyenlőre első teleszkóp sincs a bontóban uh nagyon sokára lesz belőle motor
hello
nincs kedvem most kimenni, gondolom nem olyan fontos, majd jövő héten oké.
te is emos vagy....folyton megakarsz halni....biztos összeillenétek aztán lehettek együtt öngyik..


de akkor ugy seggbe ruglak h a lábam a torkodon fog kijönni...hülye gyerek...
a Jimmy-t inkább ne .asszem akkor keresek valami csajt inkább .valami EMO-sat.azzal nem kell sokáig foglalkozni
onnan h azt irod keresel vmi picsát gondoltam h csaj...de ha te a pasikat is picsának hivod hát hajrá nem állok az utadba..jimmy biztos szivesen seggberakna....
miből gondolod h csaj ?nem kell rá irigykedned majd .nálam jobbat keresve se találni
már elöre sajnálom azt a csajt! Riding helyett megmondom én h bunko vagy!
ezt megúsztam.kár h nincs itt a Riding h mondja h bunkó vagyok .na akkor megyek keresek valami másik picsát
feleségül ne vegyél...köszi.. .I.. kötsög...
akkor nem kő a kajád....csinálok magamnak...
még mit nem .feleségül ne vegyelek ?addigra kihűlne mert most nem tudok a Hondával menni
mivel délután dolgozom sajnos én nem tudok menni..
hozzd ide....