Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nézdmáá' a másik naplopó!
Neked dupla terület jár mert nem csináltad meg hogy leforogja az nsr a 6.at
(lapát van bőven )
Nekem meg azért mert nincs lapátom!
tanulsz rendesen?mutasd az ellenőrződet!
3 hét szobafogság ha van rosszabb jegy a csillagos ötösnél
Mi a pálya huligánok?A többiek baleset megelőzésen?Dh-nak szerintem már késő elmenni!Jaj legyen már vasárnap!Olyan izgatott vagyok mint az első punci láttán!
Te megúszhatod büntetlenül mert nyáron megfogsz hívni egy jó kis kertipartyra
Simo is megúszhatja,mert bocsánatot kért.
Kawalánynak sem számolom fel mert ő legalább dolgozik közöttünk.
Na de dh...
Így jó?
Úúúú jaj,lehet hogy nem kellett volna ezt ide megírnom? Bocs,tényleg ne haragudj,tudom hogy azt mondtad ne áruljam el senkinek,csak úgy véletlenül kicsúszott. Ahogy neked meg becsúszott!
Na azért mert téged seggbekukiztalak,attól még dh-t nem fogom!
bocsásd meg bűneinket ÓÓ nagy kalevala
Na mi a helyzet hólapátoló brigád,sztrájkoltok?azt hittem legalább rendes fogadásban lesz részem,és hazaúton hómentesen tudok jönni,a ház előtt megállva tiszta lesz a bejáró és vörös szőnyeg fogad
de nem lapátoltatok el nálunk úgy tűnik
drága széphölgy, limeszínben izzó vastündér ...nincs még ilyen képe? ...na majd akkor, ha szép verőfényes időnk lesz, százágra süt reánk a napsugár, elgurulunk a természet lágy ölére csak mi ketten és beleégetünk pár szexis képet magácskáról a kártyába

megfaroltathatjuk a vasat, de csak ha magácska is szeretné ...

.amúgy , ahogy "Bunkó" mondta a Blöffben..én már olyan cuki vagyok, hogy teába is tehetnél....
érdekelt volna...de a gyereknek ma van 5 kor a farsangi bálja...így apa lemond az igényeiről és családcentrikus lesz
igen..a lux auterna..remek szám...és a film is unikum Aronovskytól ....egy másik, későbbi Aronovsky filnek is Ő volt a zeneszerzője, a Forrásnak..sztem ez is kiválló, film+zene...
http://www.youtube.com/watch?v...
Akkor senki többet . . . harmadszor!
na akkor még1x mert a sok hülye teleszennyezte az oldalt

Figyelem!
Bogyooka hívott a előbb (akkor még előbb volt) és mivel foglalt az összes keze megkért h írjam be én.

Valami motoros balesetmegelőzéses előadás lesz az Amstelban olyan 5 óra körül.Az a kérdés h jön-e rá valaki vagy van-e olyan aki jönne rá.Santsoval megyünk be.Eddig így 3an biztos vagyunk.Valaki aki Szentiváni és esetleg akarna jönni az szóljon itt fórumon vagy hívjon vagy hívja Bogyookát vagy valami.
akkor se muszáj ám
24 óra alatt már 2x
megyek dolgozni...majd este vagy hajnalba...vagy nem tom!
mert nincs egy forint se ezen a szaron...amugy meg ráérsz számolgasd csak..
hajaj.hosszú nap lesz a mai .összeszámoljam hányszor küldtél el a picsába?többször mint ahányszor válaszoltál telón
mivan?
lassan már ott is megutálnak annyiszor voltam ott
elmész ám a picsába.....
mér miattam te követtél...
most miattad milyen rossz véleményük lehet a Debrecenieknek Győrről .azt hiszem nem leszünk testvérvárosok
itt vagyok..