Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én igen!
az administrátortól is igy kérem bár legutóbb nem adták oda, mert ájszakás műszakban nincsenek irodások, ugyhogy fogtam magam bementem irodába aztán szépen kitúrtam a személyügyes csaj asztalról az enyémet szórakozannak azzal akinek van rá ingere
legalább most már fejlődtök és nem mindenki összefoglalót kér
mentek yetire?
na eddig tartott,mig visszaolvastam a ...semmit
hogyne jó is lenne akkor nem találtam volna ki a bérpapirunkra, hogy borravalós papír azóta a fél gyár igy hivja
én normális vagyok a szekrényt sem én gyújtottam fel.csak háború volt benne és kérték hogy tüzelj...én normális vagyok kérem szépen mentálisan ép még az EKG görbém is olyan egyenesen szép
nem könnyű gondolom halálra keresed magad...persze...
tele hülyeséggel...
a 3/4-dét számítsd le mer azt én írtam ...de nehogy te is elkezd visszaolvasni mer holnapig itt ülünk a csöndben
Bazz,hogy lehet pár ora alatt ennyit irni?
ezt pont te mondod ?3 óra múlva nekem kelés...arra meg már nem is érdemes lefeküdni
Hi!Nem birtok aludni?
kösz nyomim
. az még hagyján, hogy ennyit kell melózni, de most már nem csak a főnköm melóját csinálom, segitek a többieknek, hanem egy másik csoportvezetőét is, aki átment másik műszakba pedig vele jól összedolgoztunk és bírtam is. Most nekem kell a műszakvezető helyett is gondolkodni, mert az meg új , meg amugy is gyagya, és mindet 3-szor kell elmondani neki, kever össze-vissza én meg magyarázhatok neki mindent, mert semmit se tud már mondtam is többieknek, hogy ha már nekem kell csinálnom ezeknek a munkáit, miért nem én vok a műszakvezető? mondjuk nem is értem miért csodálkozom, valahogy mindig is igy volt ez, hogy minnél hülyébb valaki annál nagyobb főnök
az széép! akkkor ez szarabb mint a tesco!gyere hozzánk hagyd ott azt a szart a picsába!
yetire nem tudom, hogy jöttök, elég gázok erre az utak, viharos szelek voltak este is, reggel nem is jött 3 busz a gyárhoz, mindet belevágta a szél az árokba, még, jó hogy helyi vagyok, nem ragadtam ott mint a műszak nagy része
én semmiképp se megyek, mivel 6-kor hivott főnök, hogy holnap 2-kor kezdjük a következő hetet van bőr a pofájukon, miután 13 napot mentem egybe, első héten 64 órával. Ma reggel 6 -kor eljöttem, este 6-kor hivott, hogy holnap keződőik a követekező hét... hogy fordulna fel az összes kulák burzsuj aki lenovo szervergépet vesz
na én most húzok a csába
mizujs?
szia
ilyet én is akartam.de majd csak reggel lepem meg kalevinkát

amúgy köszi
ezúttal akkor felszeretném köszönteni két homosexuális SM barátomat, dh a névnapjáért, kalevet meg a szülinapjáért sok boldogságot ,
ssszzziiijjjaaaa
akkor legközelebb ottmaradok .akkor legalább divatosan temetnek el