Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szebb estét mindenkinek...

Ma utolért a vég..
Feltörték a garázsunkat..
Megyek be a garázsba motor fekszik a földön fejidom darabokba..
Motor hátsó emelőn volt + rajt volt a kormányzár gondolom le akarták szedni az emelőről csak nem sikerült....
A másik motorral is babráltak..
Végül nem vittek el semmit..

Fasza mi? már tettem rá egy durva kábelzárat.. + veszek bele egy riasztót is..
Lakat cserélve..

Vicc hogy zárt udvarba bejönnek ezek a majmok..
jajj milyen 12 éves teeee... nekem 16 a minimum ..ha meg 12 akkor meg szerzek hozzá mégegyet aztán az úgy már 24, az meg már jöhet hazafele
gyertek velem bulizni aztán álcázzátok magatokat bokornak végig jöttök majd mögöttem végig "pratty" helyen is meg hazafelé aztán ha gáz van akkor mehet a testápolás szivesen adnék egykét ilyen busófejü "embernek"...
nem tudom nekem ilyen problémám nem volt,nem csak odafele de hazafele is megvolt a kellő bemelegítés(futás) amikor mentem a dózsapályára
így kell azt csinálni.kivéve ha nincs meg az 5szörös fölényük,mert akkor lesz nemulass
Mentem a tulaj gyerekhez a védelmi pénzér.
Azt egyszer nem lehetne,hogy mi elbújunk valahol,te jössz szépen hazafelé,aztán mikor beléd kötnek,akkor viperával vagy fa testápolóval szétcsapjuk a fejüket?
mér szar lapos?ja persze amikor még 12 évesek kellettek nekem is a bridge tetszett
egyébként pesten több csaj is van(komolyan ) és ezekkel ma futottam össze,szóval az elméleted bukott
Mit kerestél te ott?retro party volt?

re levél.
lapos az felejtős de bridge az jó és ha hazafele egyszer végre nem kötne belém egy 10fős cigánybanda na az lenne ám ami megkoronázná a bulit
amúgy emlékszem télleg valami két pesti csajra mesélték hogy múltkor idament hozzájuk buszon valami nyomi egyetemista nyálatcsorgatni de aztán elhajtották a búsba
Ja benn volt az asztal alatt mert azt is felrakta tétnek de valamelyik bunkó leverte!
Aham,meg szalonnát sütögettünk. Volt olyan aki elvesztette a lábát,de aztán a csata után megtalálta!
zsugáztatok minden este?
Kukken bitte emil.

A bridgbe én is szoktam járni. Ma is voltam.
milyen jó dolgom lett volna ha győrben maradok a szifen...lapos,bridge állandó lakhelyem lehetne
remélem kihasználod ezt az időszakot
a csajaimról pedig leszállhattok
Én nem a Donnál voltam hanem Sziciliába meg Normandiába persze csak Sztálingrád után!
Fasza volt,te kis taknyos.
majd meglássuk milyen lesz
mivolt azzal a két csajjal a buszon? mesélj csak múltkor volt hasonló élményem bridgeben de az egy másik story
tudom,de nektek még az andrássy 60ról sem a terror háza jut eszetekbe.bár egy bizonyos értelemben nézve mégis
aztán milyen érzés volt a don kanyarban sziesztázni 'fiatalok'?
Milyen 30 év 27 éves vagyok!Pimasz fráter!
Neki,vagyis nekünk az már történelem!
normál embernél normál beállítottsággal ez alapvető pedig
persze neked is még eszedbe juthat ifjúságodból hogy milyen,de ki tud visszagondolni 30 évvel ezelőttre?
mondanám hogy az jó de ilyenre nem illik.Inkább csak úgy mondom hogy hasznos program,érdemes körülnézni ott.
nemigen, denemám, sajna csak az van

röviden tömören jövőhét szerdán megyek pöstre a terrorházába
Nem mondtad ,hogy nem de azt sem ,hogy igen!
azt mikor mondtam hogy nem csináltam semmit?