Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

pedig az a lényeg h kawasaki

megkaptam csoki haveromtol azt a vidit amit én csináltam hát igen nagyon jo!kb 6szor néztem meg egymás után!kicsit belelkesültem ......megint....
GOOOOOOOO KAWA!
Ezt most csak azért írom hogy ötször én írjak egymás után!
Ja meg válaszolok a kérdésedre is. Valóban volt olyan amikor drótot meg karót raktak ki,de ez csak egyszer volt. Üldözésről még nem hallottam,bár nekem tetszene egy kis kergetőzés!
Nem tudom hogy lebaszták-e a zolit,bár nem nagyon hinném.Mondjuk azért arra odafigyelhetne,hogy ha adnak neki kölcsön egy motort,akkor arra megpróbál a lehetőségekhez mérten egy kicsit vigyázni.
Itt lakok a Likócsi enduro körtől,5 percre. Kitolom a motoromat,megyek 3 percet,és gyakorlatilag a verseny nyomvonalán megyek.Tudtunk már itt is találni olyan helyet,ahol 1 órát kínlódtunk. Hallottam már erről a Gyirmóti helyről.De ha kevés az idő akkor az enduro körön megyek,ha lehet menni egész nap,akkor meg a Bakonyba.
Jövő héten nyitva lesztek? Szerintem a héten nem fogok oda jutni.
Az kivan zárva,hogy bukó nélkül egy métert is menjek,az meg végképp hogy a gyereket is felültessem magam elé.

A motorkerékpár típusával kapcsolatban,nem szeretnék nyilatkozni!
Jimmy , csak neked... :)
Ide nem jössz ki?
Majd ha bejössz a kamerádért (amit igazából rég eladtam ), majd mesélek .
Jimmmy csak neked igy szeretnélek látni:))))
Tosszátok meg nekem is megírni ám a fejleményeket. Ott az emilem,az adatlapon.
csak legyen +10fok minimum azt már verem is az ajtod!(csak tudnám hun lax?)
Hát rajtam nem mulik! Remélem a tél is eltünik addigra!
akkor elvileg márc.15-e ünnep tehát akkor nem dolgozom tehát akkor megyek veled motorozni ugyhogy ird is be a naptáradba és az nem választhato hanem kötelező progi
Mint mondtam,hivatalosan márc 14. már lesz forgalmim. Addig meg a garázsba nézegetem a sportszeletet.Igaz tegnap be is inditottam,rohadt jol szól az a BODIS dob!
ááááá dehogy!hülyéskedsz enyhén vagyok csak idegbeteg hol a nyár a napsütés meg a +30fok?már mehetnénk igazán....
Ez igen! Tán csak nem elvonási tüneteid vannak?
Remélem jövőre oda is eljutok majd!Bár a pannoniaring közelebb van.Igaz idén ott is csak csendes nézelődő voltam.
zöld gatyába
kawa polom már van amit még a lime partyn vettem most is az van rajtam
B*sszameg milyen kicsi a világ .
Ez kawa monsteros,és a kawába vettem.Nem kellett rendelni,most jopár db volt a boltba.
hm gondoltam nem baj majd sporolok rá vagy megkérem a jézuskátol
Lehet ám! Csak rohadt drága .
én tudom!az jo amugy meg nekem van monsteres sapim csak nem kawa monsteres... amugy meg az energia ital is féláras mert kell egy olyan doboz!hol rendeleted vagy vetted?itt a kawába lehet venni?
Te tudod! Én a mult héten vettem egy monsteros pólót,mos féláron adják! Ráadásul jol is náz ki szerintem!