Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Áhháá... Szóval ez volt a terved .
Örülök neki hogy jobban van!
Nincs semmi probléma. Majd hozok helyette egy csizmát,vagy kabátot.
Basszus most kezd tudatosulni bennem, hogy jövőhéten karácsony
Ja, tetszett a cikk bikerina:)
Naugye, hogy naugye !
Már eladtam, de ne aggódj nem feledkeztem meg rólad... a beígért szaloncukor még megvan .
Heló mindenki!Ma voltam dh. nál jó volt kicsit dumálni vele bár rohadtul le van fogyva!
Csá, és persze csók:)
Mizu Veletek?
Nem akarok belepofázni,de szerintem hozzá kell állítani. Kamerám megvan még,vagy már eladtad?
Szerintem nem .
Aztán lehet, hogy mégis .
Kipufogó milyen van rajta?
kell fuvókázni meg ilyen szarok ha felteszem ezt a szűrőt
én tudom mi ez! ez egy 1988-as zx-21r! de zööööd és nem fekete
nem tudom még
jah semmi csak ismerős volt nagyon, mert én meg ott dolgozok velük szembe de mondom ha mégse akkor igen hülyén jön ha oda meg egy idegen csajhoz hogy te a Gyuri barátnője vagy nem?
Emmostmiez?
Jelenleg nincs raktáron, idén már nem is jön... Ha még mostanában bejössz megrendelni, akkor talán belefér az első 2010-es szállítmányba. Szal Január végéig itt lenne .
Váltanom kell, kéne már egy új, valami 165ccm-es 56kilós, fekete színben ,nagy barna piláccsal, + nagyon drága
Aha. Miért?
Mit tudsz dh-ról? Légy ott. Vagy szarvasbogár itt?
Jelentem alássan én itt vagyok de kár h nem ott és nem akkor de mind1 ezt most inkább haggyuk!alszok tovább!
Szerintem mindenki téli álmot alszik! Vagy mindenkit becsuktak a janicsárok felvonulás miatt! Amúgy tényleg cefetül eltűnt mindenki.
el sem hiszem hogy ma ez az első komment és ez is csak azért van mert nem hiszem el hogy ez az első komment , mivan alszotok?Jah Gyuri b.nőd a peto állat boltba dolgozik az eto parkba?
Közösen írtuk, de nagyrészt Mamarazzi érdeme.
http://motorosvagyok.hu/magazi...
ez nagyon szép cikk!Köszy és grat!
Már miért ne lenne meg?
Bent pihen a cégnél a polcon jimmybácsi kamerája mellett...
Szal jöhettek érte bármikor.