Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Holnapi nap kilőve, reggel munka, napközben motorostalálkozó. Jövőhéten fél 6 után nekem szerintem minden nap jó.
Nekem akár holnap is jó, napközben. Hétköznap általában fél 3ig iskolában vagyok, és 4-től 5-ig edzés. Szóval hétköznaponként is jó nekem, de csak fél 6 körül. Győrön belül merre laksz, (mivel nincs kocsink) ha nem vagy messze házhoz mennék.
Rendben ez így okés. Merrefelé tudnánk találkozni?
Üdv! Időközben rájöttem, hogy nem esztergályos munka ez. Minta, pontos méretek csak annyi van amennyit az autóból és a motor méreteiből le tudunk venni. A magasságát, szélességét, csavarok helyét, mindent időközben pontosítanánk. (Bár a szélességet, magasságot, és a csavarok helyét pont megmutatja a kocsi váza, hogy hova fér el.) Ezeken kívül a motor felfogatását (2 csavart) is meg lehet határozni, ha már méretre van vágva a lap, és be van csavarozva. Csak nekem se szerszámom, se tudásom nincs ezeket megcsinálni, akármennyire "egyszerű" egy tapasztaltabbnak. Ha így is tudnál segíteni, kérlek jelezz és egyeztetünk. Előre is köszönöm!
Üdv

Én tudnék segíteni, de tudni kéne a pontos méreteket. Esetleg szakrajz?
Sziasztok! Keresnél győri esztergályost, aki tudna esztergálni nekem egy hasonló motortartót az rc autómba. http://rcpilot.hu/gall/auto/62...

Alapanyagom (10x10cm-es 10 mm vastag alulap van.) A galériát egy ismerősöm csinálta, ő szerszámokkal, csiszolóval csinálta azt ami a képen látható, így nem feltétlenül kell esztergálni. Mivel nekem semmilyen célszerszámom nincs az elkészítéséhez, ezért itt érdeklődök hátha tud valaki segíteni.
azt hiszem ez link jó lesz

http://motorosruhajav.blogger....
sziasztok :)
ha kivan a sisakbélésed ?! Segítünk!


http://motorosruhajav.blogger....
Fogalmam sincs.Szerintem hívd fel,aztán beszélj vele. Ügyes gyerek,szart biztos nem fog csinálni!
És a munkáit hol tudom meg nézni? Mert 2t-ről még nem láttam tőle.
Árat szerintem csak ő tud mondani,de nem vészes.A tempójával már akadnak problémák.
Köszönöm szépen majd meg kérdezem a telefonszámát. Nem tudod kb menyiért dolgozik, és h gyorsan vagy lassan?
Győrben sehol.Legközelebb az Albert Peti Veszprémben.Ha kell,a reálba megtudod kérdezni a telefonszámát.
Újat csináltattni 160 hengere hangolva.
Újat csináltatni,vagy megcsináltatni mert behorpadt?
Győr és környékén nem tudja valaki hogy hol lehet rezonátort csináltatni?
tud valaki a környéken valakit, aki tudna bronz siklócsapágyat készíteni? kis méretű, minarelli rv váltóba kellene. köszi!
Nha fiukák és lánykák akkor holnap valaki velünk balcsi fele?
Sziasztok

Győr jereváni út környékén keresek kiadó garázst, garázsrészt, egy jó kiállású, fekete CB 500 nak.

aki tud írjon itt vagy email: kerekes.imi@hotmail.com

előre is köszi
Eladó Polisport Integral kézvédő:
Polisport Integral
Úgy tervezem én is megyek

egy oda tartó csapathoz/ vagy egyedülélvő emberhez szívesen csatlakoznék
Szentmiklósra én is megyek...de befejeztem a versenyzést...
Hy.Nem tudom ki hova viszi műszakiztatni a vasat de aki műszaki előtt áll annak ajánlom az Autóklubbot.Már másodszor vittem oda motort vizsgáztatni és nagyon rendesek ,gyors ügyintézési idő maga a vizsga is gyors.Felesleges dolgokba nem kötnek bele.
igen-igen beszéltük hogy kinézünk mi is de inkább elmentünk Kiskunlacházára gyorsulásra meg Honda napra . Jó lenne ha többen tudnánk menni Fszmiklósra mi szívesen csatlakoznánk