Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha jól értem gumi nélkül 9.000Ft?
ha 50000-et elengedsz megveszem a -50 azért mer hiányzik a berúgó karol a gumi!
Motorikusan garantáltan felújított Simson S51B eladó.
- 59.000Ft

Hirdetéseim között találtok még információt!

Lassan itt a karácsony, lepje meg magát valaki!
Melyik vasadról lenne szó?
Sziasztok! Tud valaki mondani egy jó kis szerelőt itt Győrben vagy kicsiny körzetében? A jelenlegi szerelőmmel megszívtam, hónapok óta áll a motor nála, valószínűleg főtengelyszimeringes, mert amikor beindul, magától felbőg és semmire sem reagál. (Mindent átnéztünk 3-szor, csak a szimeringet nem.) Szervizbe bevinni, sajnos már nincs pénzem.

Előre is köszönöm a segítségeteket.
Senki sem motorozik már ilyen időben? Csak mert látok még mindig motorosokat, amikor gurulgatok a városban :D
eladó újszerű cross ruhaszettem teljesen hibátlan kb 2 szer volt rajtam.....combrotektoros...cross csizma 43-as értékegyeztetéssel érdekel...
Veszprém albert péter 30/9793843
köszönöm. utánajárok.
A reálba megtudják mondani a telefonszámát.Vagy esetleg guglizz rá,Albert Peti a srác neve.
értem.
esetleg telefonszám ? vagy valami más elérhetőség?
Veszprém a legközelebbi, én úgy tudom.
Sziasztok!

Érdekelne, hogy Győr kb 50km-es körzetében tudtok-e olyan szakembert, aki foglalkozik kipufogó készítéssel. Egy bal oldali elvezetésű enduro kipufogóra lenne szükségem (2t).
Bontatlan 3D-s / Full HD-s / internetes GARANCIÁS DVD/Blu-ray lejátszó eladó!

http://aprod.hu/hirdetes/bonta...
Ealdó 90%-os kiválló enduró , tura gumi ,

Ár : 25.000 ft / pár !
sziasztok győri motorosok, nov 3 án megyünk egy lazáb nem hajtos kört györ környékén, gyertek ti is találkozo 12:30 kor szabadhegyi mol kuton, ha csatlakoztok irjatok visza ide
ÉN vagyok az öntöde :DDD ipari park-ban. Ha kell valami, akkor írj : nrgpower01@citromail.hu
köszönöm a segitséget megfogom kérdezni az öntödét is
De ha milan00 "körzete" Enese, akkor azért nem kell Győrbe mennie. De úgy látom a kérdést közben rövidre zárták..
Van győrben is öntöde, nem kell Enesére menni azért :)
Van néhány ismerősöm, aki otthon maszekban is tolja az alu hegesztést .
Szia! Nekem Ő csinálta meg: 06205124549
Lapozz vissza pár oldalt,valahol ott van a srác elérhetősége. Ha jól emlékszem csanakon van.
WOW, az meg hogy?
Kérdezd meg Enesén az öntödében, biztos van kapcsolatuk.
sziasztok! Valaki tud Győr környékén aluminiumot hegeszteni?
simson hengert kellene körbehegeszteni mert vízhűtéses lesz
Eladó jó motorikus, és szép esztétikai állapotban lévő Simson S51B típusú motorom. Ilyen hidegben is 2-3. rúgásra indul. Képeket kérésre még küldök. Ára: FIX 45.000Ft

http://www.hasznaltauto.hu/motor/simson/simson_s_51_b-62923
68