Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

azért kérdeztem a lámpát mert jó lenne arra rákötni
érdeklődjél még itt a klubban
Hali
Én a Saito és oxford között gondolkodtam. Amiért ezt választottam keskenyebb a markolat mint az oxfordé és könnyeb kezelni kesztyűben.A Saito között is ez a friss generáció. / Vékonyabb és más a markolat mintázata /Nagyon megvagyok vele elégedve nem csalódtam benne! Magam szereltem be komplett adtak hozzá mindent nem egy ördöngös dolog csak a markolatlevétel /gyári / nehéz levenni úgy hogy ne sérüljön,mivel ragasztva van. A 3 másodperc az mese max enyhén langyos lesz.
Hali
Köszi a tanácsot, látom Louis-os van neked Először én is ezt akartam megvenni mert jó áron van, aztán olvastam a felhasználói véleményeket ott már kevésbé volt meggyőző, szal én a Lajosból az eggyel drágábbat választottam, bár csak két fokozatú de elvileg tartósabb darab(írták a germán felhasználók ) , az egyik fokozatban nagyobb hővel dolgozik mint a te Saitod és elvileg 3mp alatt már meleg is a kormány!

Neked egyébként hogy vált be ez a típus?
Szia!
A szivar gyújtó aljzatot nem kötném gyújtásra azért van a biztosíték hogy végezze a dolgát,de a markolat fűtést sem.Ha hideg van és megállsz egy kávéra valahol mire megiszod kihűl.Viszont így melegen tarthatod és kellemes lesz az utat tovább folytatni.De ez az én véleményem nekem bevált
Kellemes húsvéti ünnepeket!

Köv hétvégén elvileg jobb lesz az idő, bepótolhatnánk a mostanra tervezett gurulást
Sziasztok

Van egy pár Dunlop Sportmax D 207-as gumim amit szívesen odaadnék valakinek.120/70-180/55X17-méretűek.A hátsó Túrásra van kopva, az első még használható.2-3 hétig még tárolgatom,de ha sen kit nem érdekel kidobom.
Nincs, bocs rosszul írtam a gps akkuja ment tropára, mert mindig rá volt kötve ugye az akkura. És ha így indítasz hogy megy a gps és kapja a töltést akkor kap valami impulzust vagy mit és tönkre vágja hosszútávon! na én így jártam ezért lenne jő ha elvenné a naftát ha indítózok mint az elsőlámpánál
Nyertél egy motorolajcserét az NSR-be!
8 motor van a képen
azért addíg nem de nem akarok 5 fokba szerelni
ha már szétszedem a fél motort akkor átnézem rendesen, át lesz zsírozva meg néhány alkatrész már rozsdásodik
a gps nem tudja tönkretenni az aksit
amúgy ha gyújtásra kötöd akkor is ugyan ugy fog működni mint régen mert csak akkor tudod beindítani a motort ha már a gyújtást ráadod
ezen a cbf-en már nincsen lámpa kapcsoló ugye?
Aki megmondja ,hogy hány motor van a képen az nyer egy ingyen olajcserét. (Az akcióban csak kétütemű motorok vehetnek részt!)
Én már érzem ,hogy közeleg a jó idő!
meddig vársz a markolatfűtés bekötésével? nyárig?
az a baj hogy az előző gps-szivargyújtó kombo aksira volt kötve ha bár nem ment el tankolásnál de tönkre vágta a gps-t mert minden indításnál meggajgyult kicsit később meg tropára vágta az akkumulátort ezekkel a pulzusokkal vagy mikkel
szerintem a szivargyújtót ne gyújtásra köttesd, gondolom gps-t akarsz beledugni az meg nem fog működni ha megálsz tankolni
markolatfűtést már megvettem én is de még várok a beszereléssel
Tud valaki Győrben autóvillamossági szakembert aki foglalkozik motorokkal? Markolatfűtést szeretném beköttetni a motorba, meg szivargyújtót de a gyújtásra akarom!
úgy tudom nem lesz
szombaton mikor lesz a felvonulás?Sajna dolgozom,de ha addigra hazaérek lehet elgrulok
én ma kimentem, megnéztem a street fighter showt, nagyon jó volt, a mocin viszont hideg volt, bár csak a kezem fázott, a mocis ruha végzi a dolgát:)
holnap megyek de nem motorral
hali, jön valaki a hétvégén az ETO parki motoros rendezvényre?

jó lenne mocival menni, de retek hideg lesz:/
eladó cross felszerelésem
csizma tcx új 43 mas 35 eft
airoh sisak 1 szer használt és új scott szemüveg egybe 25 eft
fm ruha 34 l-xl 12 eft
fm racing protektoring xxl 20 ef
Komáromba menni akarunk mi is,bár akkor lesz fertőszentmiklóson a gyorsulás is...Mondjuk versenyezni már ugyse fogok...
Eladó a motorom csere dl re ráfizetéssel http://www.kepesmotor.hu/suzuk...