Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha esik én sajnos nem tudok menni, hétfőn utazok el több hónapra és a motort nem lesz időm újra lemosni, koszosan meg nem hagyom ugye itthon
De a helyszín és az időpont jó nekem
legyen inkább 16:30, ha belefér, 4 re nem hiszem, hogy odaérek
16:00-kor a Szent Imre úti Shell kútnál? :) Amúgy idén miért nem lesz nagyobb felvonulás, nem tudjátok?
Isten fasza, már meg esőt meg havat ír péntekre is.... Remélem nem lesz
Fényàrba úszika város, a masik hogy hetvegere mar havat mondtak, sztem a 4 òra teljesen realis van az utcan vilagítas meg van még sok ember is, esetleg ha javasolhatom ismet a ledes miki satyeszt, hol talalkozzunk es mikor? Ès esetleg hol tudnék usb-s karis ledsort venni :)
Persze, én megyek mindenképpen! Te mikortól érsz rá? Világosban még tudunk találkozni? Hogy lássanak is valamit. :) Viszek csokikát aztán a pirosnál majd osztogatom.
vissza tudok menni 4 órakor de sötétbe van értelme?
nekem tökéletes.
Gyula, Pear akkor ti jottok? En arra gondoltam h megyunk egy kort a varosba aztan beulunk valahova melegedni aztan megin egy kor aztan go haza, velemeny?
Hat akkor csak eltudsz jonni penteken 4-5 fele nem? Hetvegere maR havazast mond
csak 2-ig
Egesznap melozol csoki?

Pear ha nem akarsz egesz ruhat sztem egy ledes miki sapi is eleg
dógozok, nekem csak szombaton vagy vasárnap lenne jó.
Tavaly a METRO-ban láttam ruhát, 800,-Ft-ért. :)
én megyek, ha nem fog esni, 5 után tuti jó.

Viszont miku ruhám nincs, nem tud valaki valami olcsó helyet, ahol lehet kapni és 5 után is nyitva van?
Nem hiszem h sokan raérnek olyan koran, bar nekem jó akkor is!
Csoki, pear ?
Én mindenképpen megyek, péntek 13:00-14:00 körül lenne a legjobb, utána gyorsan sötétedik, nem sok látszana belőlünk.
én személyszerint péntek délutánra gondoltam

Csoki te vettél már kormányfűtést nem? Még mindig nem raktad fel?
oda fogok fagyni 2-szer, de ha nem lesz hó, meg nem fog esni semmi redva akkor megyek.

Viszont mikunap 6-a péntek, és még szombat is munkanap , szóval nekem csak a vasárnap lenne jó.

Vagy egy elég kései, mondjuk 5 óra körüli karika
van
délután mentem egy kört, kezem lefagyott.
aztán lecserélem az olajat meg a hűtővizet is megnéztem
ha jó idő lesz mikuláskor tehát csapadékmentes, esetleg van kedve valakinek kerülni egyet miki ruhával? most még jó időt ír
Szerencsére nem látszik se Bogyóka, se az én arcom, úgyhogy akár le is tagadhatom . . .
na neeee
Kúúúrt Resszell...
mit találtaaaam