Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ismeri valaki ezt a motort és a gazdáját?
Köszi. Délután újra megpróbálom.
rosszul írta ki
a vége nem5449 hanem 4549
Szia! Hívtam a számot 2-szer is, de nem Kiss Gábor vette fel. Mivel már ügyeztünk a hengerfej hegesztésemmel, tudom hova kell menni Győrújbaráton, így ha megmondod mikor, én ott leszek.
Szia! keres meg.Tel.:06205125449
Sziasztok! Kit keressek Győrön belül ha szeretnék esztergálni? Csak egy kis talpas hézagoló kellene, bontva nem találtam, újonnan meg nem fogok rendelni.

Előre is köszönöm.
mi kell csoki, mondjad
albert peti veszprémbe van műhelye
mit csinálsz szombaton?
kellene nekem egy kis segítség
Ki ez a srác ? Mert szeretnék csináltatni 4t(150cc) robeszra valami normális rendszert, nem a gyári katalizátoros 10kg-s kiput szeretném rajtahagyni..
Lassú víz partot mos
majd ha lessz másik motor csak akkor kell
talán a tavasszal
Szerintem megtudja oldani.Azt nem tudom hogy mennyiért.Hívd fel,aztán kérdezd meg tőle.
egyedi tervezést is tud csinálni minden féle motorra?
mennyire drágán dógozik?
Valami olyasmit! Nagyon eltűntél a pop életből!
Mivan Jimmy, szellemet láttál?
Szerintem itt Győr környékén nem csinál senki,vagyis én nem tudok róla.Az Albert meg veszprémi.Lehet jobban jársz ha nézegeted az aprót vagy az e-bay-t.
Hohóóó!Srác győri vagy környéki?mert én is szeretnék csináltatni egy ütős kipufogót(bár a mostani sem gyenge),csak nincs kedvem pestre menni,jó lenne erre fele valaki!
Nekem is olyan van rajta,meg ismerősöknek is csinált már motorra is meg quadra is.
te jimmy az albert peti aki csinálja a kipufogókat csinált már neked vagy ismerősödnek?
AZTAAAAAAAAAAA!
Én tudom de nem mondom meg .

Miért nem kérdezed mondjuk meg őket?
Köszönöm az információt!
Remélem felépül 100%-osan!


Csajok nevét nem tudod?
mai info veszprémben van az intenziven a bordája átszurta a tüdőlebenyét ,vagy móri vagy kisbéri a fickó.
Váóóóó 2 lány is van? :D
Esetleg a nevüket el tudnád küldeni nekem a beciby@citromail.hu címre?
Nagyon szépen köszönöm előre is!
Üdv.: Béci