Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

igazábol nekem a kezem fázik a leg jobban
aztán kezd a nyakam meg a lábam
ha még jobban fázok akkor már szerintem nem is lehet normálisan motorozni
majd termo aláöltözőt lehet hogy veszek ha lessz kiárusítás a decathlonba
a fán nem lehet motorozni de a motoron lehet fázni
mikor veszel motort?
ez marhán nem drága, még aksi is van hozzá, a hasonló árkategóriájú társaikhoz akkumulátor sincs, egy normális polár pulóver meg 10,000 ft, ebbe a cuccba úgy izzadok hogy be sincs kapcsolva, tehát hogy sok érte az biztos hogy nem, a fűthető üléssel az a baj hogy sokat fogyaszt, meg a motorhoz vagy láncolva , mind1 nem tukmálni akarom csak mondom
ijen drágán nem kell
majd veszek inkább fűthető üléspárnát 5000-ért a lidlibe vagy tescoba aztán berakom a kabátom alá
markolat fűtést vettem de még nem szereltem föl
meg nyeregtáskát
Egyébként még mindig érdekel a téli motorozás? Akciósat itt a fűthető mellények, én vettem
http://bolthely.hu/vadlesen/fo...
jó, nagyon megy
karácsony után mentem vele amíg jó idő volt
És csoki hogy szuperál a vfr? mentél vele télen is ?
jó állapotban lévő cross csizma eladó
képeknek megfelelő állapotban van , csatok épek , 43 van beleírva de inkább 42-41 lábra való, képet küldök ha kell , írj vagy hív bátran minden kérdésre szívesen válaszolok
Én nem olvasom.Ezt az üzenetet se olvastam el!
Szia!

Talán a kawa 9-es ninja az ami a sportgépek közt "kényelmes". Messze nem olyan spártai mint a többi, viszont feszes és bitang erős. Van róla pár teszt amikben dicsérték, sőt az utasnak is lényegesen nagyobb és kényelmesebb ülése van.
én mindíg olvasom
Látom meghalt ez a fórum is, biztos mindenki a Facsebúkot tolja.
Ha olvassák még a régiek, üdv nekik .
Sziasztok

Győrben keresek garázs mocinak, aki tud kiadót, vagy tud adni tippet merre érdemes keresgélni az írjon légyszives,

THX
Sziasztok,női 42es IXS bőrruha,újszerű,eladó.Ár:30,000ft
Azért én megemliteném a BMW R1100S-t, mint túra-sport motor. Továbbá a BMW-k közül a GS sorozatot, ami túra. 220kg körüli önsúly, de egy túrakormány(r1100s-nél pl.) nagyon nagyon sokat számit a kezelhetőségben. Fateromnak van egy R1100S, annyi módositással hogy túrakormány és egy nagyobb plexi van rajta. Sportkormánnyal állitom 100kg-val nehezebbnek éreztem a mocit, de túrakormánnyal nagyon-nagyon kezesbárány .
Elköltözött a műhely! Új cím Szentiván Vadrózsa 1 bővebben: scooterszerviz.hupont.hu
mennyire legyen sportos?
ha erős és kényelmes kell akkor honda vfr vagy egy hajabusa lenne jó válaztás, ezek elég nehéz motorok és egyátalán nem kemény a futómű
Milyen motor volt pontosan ?
A zámolyi Jenővel vigyázz! Nem ismerem az igaz ,de ha 1 emberre gondolunk akkor került már hozzám a javítása után motor.
Sport gépeken felejtsd el a kényelmet főleg 183cm-el .Turákból is van sportos.A motor típusát neked kell eldönteni ,mi az ízlésed.A V motorok nyomatékosak nem feltétlenül kell forgatni őket az alsó tartományban is dolgoznak na és persze a sor 2-3-4 hang szempontjából szerintem a sor 4 a legszebb . Persze a legfőbb határt a pénztárcád határozza meg.Ha esetleg kicsit szűkítenéd a kört több ötletet lehetne adni.
Sportgépek közül egyik sem kényelmes!

Inkább túra vagy túra-sport
Honda Vfr 800
Honda 1100 xx
Suzuki gsx 1250


Túraendúrók közül
Honda Varadero 1000
Honda VFR1200X Crosstourer
Dl650

Igazából csak pénz kérdése mennyit szánsz rá..
Sziasztok segítséget szeretnék kérni, motorvásárlásban?
Eddig gsx-r 600 k2 volt idén szeretnék váltani. Fontos, hogy jó legyen a motor feszes és erős legyen az úton, viszont a kényelem egyre fontosabb. Kérdésem a következő van olyan sportgép ami magában hordozza a kényelmet is, vagy ezt csak egy fejidomos naked-del érem el? 183 cm vagyok ez talán még kell.... több hozzászólást is várnék! Köszönöm
Jenőhöz? gyorsan dolgozik az a jó benne meg árral sincs elszállva.Nekem régebben Rs 125-ömet csinálta .Alkatrészeket javaslóm hogy te szerezd be mert azt elég drágán hozta nekem pl.
BUÉK
Neked is, és mindenki másnak Nagyon Boldog Új Évet Kívánok!