Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát ez van, azért köszi! Én csak szerda este tudok indulni!
Sziasztok! Valaki tud segíteni, hogy Győrben hova érdemes motort műszakira vinni?
Mi két részletbe megyünk. :-) Az egyik csapat szerda kora reggel/hajnalba, a másik két ember csütörtök délelőtt indul. Akik csütörtökön jönnek Ők pályának, de mi pálya kikerülésével.
Szia! Szerda este vagy csütörtökön szeretnék indulni és szombaton jövök haza. Többen mentünk volna, de a többiek visszaléptek.
Szia!

Melyik nap indulsz?
Hali, jön valaki a siroki motorostalálkozóra? Nincs kedvem Komáromból egyedül menni.
UGG-425 suzuki 500 as a sportos gs, nem tudja valaki véletlenül a gazdája nevét... :P
a mai gurulás Simóval
Sziasztok

julius 20-án megyek Győrből Debrecenbe pályán, 8 óra körüli indulást tervezek, kellemes 120-140 körüli tempóban, aki esetleg hasonló utat tervez szóljon, és akkor nem megyek/megy egyedül:)
holnap (szombat) délután mi megyünk Agip kút 3 ha esetleg vki nézi mostanság.....
ha nem 90-100 as tempoval akarsz motorotni akkor ok
Valaki csesznek karika?
2ig melozok
Ha van kedve valakinek ma Csesznekezni az jöjjön a Praktikernél lévő Aggip kúthoz 13:00 órára én 13:10-ig ott leszek aztán indulok. (Fekete FZR) Ha esik akkor nem megyek. Széles utat mindenkinek.
Hiba történt a kért URL betöltése közben:
http://szallas.hu/sipos-apartm

Ezt írja az oldal szal vlmit elírtál:)
Ha valaki a Balatonra szeretne jönni neki ajánlom fel jöhet hozzánk!
http://szallas.hu/sipos-apartm...
motorosoknak kedvezmény csak az ajánlat kérésnél írjátok bele hogy motoros vagy pedig a sportmotoron láttátok a hirdetésem így +kedvezményt kaptok
Jól van na!
Szia a lopott motorok topikba ird be hátha........
Ellopták a képen látható motort péntek reggelre.Ha valaki tud vmilyen infót,értesítse Ravasz Zsoltot a 06-30-246-7663-as számom.Köszönöm
06-30-23-79-956. Ezen ha megcsörgetsz napközben, (ha iskolában vagyok kinyomom) de visszahívlak amint tudlak.
Szia! Ha valahol össze tudnánk futni nagyon egyszerűen meg tudnám mutatni. Neked mikor és merre lenne jó, mert akkor megpróbálok úgy szervezni, hogy ráérjek és ott legyek.
ha lerajzolod pontosan akkor én kifaragom.
de szerintem vastag lessz a 10mm-es lemez
Rendben, azért köszönöm!
Tegnap elvittem a kollégámnak a képeket, meg elmondtam, hogy miről is lenne szó de sajnos nem akarja bevállalni.
Sorry, de egy próbát mindenképpen megért.