Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sámli. Csabival (bandi gsxr600ának uj tulaja) találkoztam most győrben balesetmegőlzős napon... amugy énsem látom nagyon szaggatni a W tesókat, pedig 1 utcával odébb vannak.
igen rá gondoltam.... de akkor bocsi sajna én nem tudok róluk semmit! Remélem minden ok velük
Andrásékkal? mmint wolfram? nem, nem egy csapatban kergetjük a motorokat.. nemtudom lehet keresek még partnert sztem bátyám(fazer1000rel), esetleg édesapa(K1600gtl)... haverok messze van még a hétvége... :D Viszont tegnap voltunk cseszneken,pápának haza (1100xx) társaságában és láttunkkettő csunya hasalást, róluk tudni valamit? igen hasított velük a mentő...
Az Andrásékkal együtt mennél? Sztem mi is oda megyünk még nem döntöttük el
szerintem mi megyünk fertőszentmiklósra. :) megnézzük mit nem tudunk. :P
Szombaton Komárom vagy Fertőszentmiklós ? Ki merre megy?
Halihó emberek,
eladó kézvédő:
Polisport Integral
csabszi 70 370 6877 aszt hiszem szombaton dél ig ot van, amugy vágja a témát
Sziasztok. Nem tudom ma ki volt ki nem de mi délelőtt kiugrottunk eto parkba éshát eléggé lapos volt az egész, szomorúan tapasztaltam. Időrendhe voltam kötve így egy bő 3/4 óra után tovább is álltunk Ácsra az EC versenyre ami azért kicsit nyüzsibb volt. hiába volt nagyon sok motoros kint a Parkban, dehát délben az volt a legnagyobb produkció, hogy aszfaltrajz verseny eredményhirdetése.... 2-3 körül mikor léptem haza akkor meg már szinte senki sem volt....
vlmi utca házszám esetleg telefon?:)

illetve hétvégén is dolgozik?
csabszi,ménfőcsanak
Sziasztok

Nem tud valaki egy jó gumist győrben, akinál jó áron vannak gumik?

ma szembesültem vele, hogy a gumi, amit az előző tulaj rakatott fel /nm ő vette a gumi szal nem ő a ludas/ 2002-es, és eléggé látszanak rajta az évek, pedig motoron még nem volt az tuti

előre is thx a segítséget
Sziasztok ! Légy szíves lájkoljátok egy kedves hölgy ismerősöm fényképét! A lájk csak akkor érvényes ha az oldalt is lájkoltátok. köszi szépen

http://www.facebook.com/photo....
Én kimlei vagyok és igen egész jó lett. Bár utána hedervar felé elég cudar...
Én voltam. Meg is lepődtem Kimlén micsoda aszfalt van. Pislogtam rendesen, azt hittem külföld, csak lelopták a táblákat.
majd vasárnap megyek óvár felé
Ma valaki gurulin egyet, mosonmagyaróvár- győr környékéről?
Sziasztok! Ma bőnynél láttam egy csapat motorost fotóztak is. ha vki magára ismerne írhatna, mi voltunk k1600GTL el meg a piros CBR600F el!
jó, már látom hogy van
Ha erre a fórumra gondolsz, ott van kereső.
hátha mást nem találok.. de egy autóvillamosságis csak jobb lenne
suzuki dl 650 keresek megvételre saját célra
párszor már bele olavastam mikor googlén kerestem valamit és oda irányított a fórumra
tényleg nincsenek valami nagy szakemberek meg szerelők
vfr fórum is eléggé hasonló, nincsen kereső de már elég sokat vissza olvastam
ott vannak nagy szakik
csabcit nem kérdezted erről a gps beszerelésről?
ez a klubb egy rakás szar, feljárok naponta de minek... kérdeztem az elején párat, majd közölték velem hogy vissza kéne olvasni...

Se keresője nincs a fórumoknak, van kb 80db fórum több ezer hozzászólással, hát keresgéljen aki akar én biztos nem, konkrétan eddig semmiben nem segítettek, ja de bocs abban hogy a cbf hány
W teljesítményt tud leadni...