Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

B.U.É.K mindenkinek!
köszi, tegnap voltam felétek a bakonyba
Gratula Csoki! Nagyon szép a járgány!
Szia! Köszönöm az infót, de azóta sikerült szerezni egy nagyon megbízható embert. Zámolyra lesz kivéve január elején, azt hiszen Jenőhöz.
én tudok egyet, oktatóm motorjait szervizeli, szervizelte. elmondása szerint jól és olcsón dolgozik, ami a motorom/mivel oktatómtól vettem/ és az oktatóm más motorjai állapota alapján igaz, már a jól része biztosan, de sztem nem dolgozhat drágán, mer baszottsok motor van nála, az enyémet olyan este 8 fele hoztam el, akkor még javában dolgozott más gépeken.

Pali a neve:)

pontosan nem tom hol lakik/a háza pincéjében mókol/. vlhol a venyige utca környékén, de igény esetén megadom a számát:)

Ha érdekel írj:)
Boldog karácsonyt mindenkinek!
na tökös gratulálok,végre kiráztad a szalmazsákot.a képek alapján korrektnek tűnik a vas mostmár csak combosodnod kell és beújitani valami 1000hetis benzintyúkot akarom mondani csirkét.
köszi
te is cseréld vfr-re az f4-et, kényelmesebb meg erősebb
Gratula Csoki!

Szép gép!
Beszarás a Csoki végre motort vett! Gratula tényleg szép ezzel sok gondod nem lesz.
En meg jem tertem magakhoz ettol a hirtol.
Elsem hiszem, megéltük ezt is, Csoki motort vett
Gratula hozzá
kösz
győrbe szoktam mászkálni motorral meg a bakonyba, cseszneken is megtalálsz
Épp most lestem, drakula, nagyon szép a motor. Én holnap megyek "cserókba" faterom szülinapja lesz, biztos nem rúgunk be. Remélem egyszer "összefutunk" majd jövőre szezonban azt akkor megcsodálom a motorod. ;-)
tegnap voltam szentivánon motorral, marha nagy köd volt ott nálunk meg semmi
raktam föl képeket az új motoromról
Én annyit tudok róla ,hogy vagy lesz vagy nem.
Vááá! Csak úgy izzik a fórum! Hát persze! Úgy-hogy ha vissza akarsz jönni belépőt kell hozzál! Mondjuk egy mexikói ital formájában. Ha pedig csak látogatóba jössz ide kell ugorjál.
semmit se tudok a jövő évi felvonulásról. (dec 6.) :)))
na kiköltöztél már ivánra?
Óvatossan mindenki. Ma elöttem esett el egy robogós körforgalomba. Szerencsére meg tudtam állni !
Még mindig eladó! Alkudni lehet, sőt kötelező!

http://aprod.hu/hirdetes/elado...:
úgy néz ki hogy szombat délután lessz
szerintem addígra nagy hó lessz
Pénteken legyen...
Sziasztok tud valaki valamit a szokásos mikulásos felvonulásrol?
Öhöm! Gumi nélkül sehogy se menyél bele nem hogy 9000!