Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ismerek mindenkit a büfében, 2 lány van ott
Vasárnap történt, délutáni órákban, a szerpentin büfétől lefelé az első balos kanyarban be sokkalt a srác!
Egy Kék-Fehér K8-asa Suzuki GSX-R! Köbcentit nem tudok!
A srác elég komolyan megsérült, nem tudom pontosan, hogy mennyire komoly, de biztosan nem 8 napon belül gyógyuló! :(
A motor eleje leszakadt, a srác pedig a szalagkorlát alatt hevert! :(
Többet sajnos én sem tudok, hogy mi lett a sráccal!
ha valaki tudja kérem írja meg!
Esetleg ha tudnátok a Büfében szorgoskodó hölgy nevét, azt is meg írhatnátok
nekem eddíg csak 2t gép volt
2 hengerest még nem csináltam de nem lehet az annyira nehéz
először szervízkönyvet kellene beszerezni mert abban elég sok információ van
úszószínt meg a gyári fúvóka méretek kellenek
ha ezek meg vannak akkor jöhet a beállítás
mijen motor volt?
már 1 hete nem voltam ott
a Csoki lesz a te haverod
sziasztok,

egy 1996-os aprilia rs250-es motorom van, amit lassan rakok rendbe. a munka soran sokszor merul fel olyan kerdes(pl. karbulalas, dugattyucsere, stb.) amit szivesen megbeszelnek mas hasonlo motorostarsakal. tehat a kerdesem az lenne, hogy vannak-e gyor kornyeken olyan motorososbaratok, akik ketutemu gepekrol tudnanak par tanacsot adni.

most epp a karbulalassal bajlodok, igy aki ebben tudna segiteni, azt szivesen vennem.

elore is kosz.

udv.
Sziasztok!
Nem olyan rég fent jártam Cseszneken, és történt egy motor baleset, mikor jöttem haza!
Ha valamelyikőtök esetleg tudna majd pár mondatot írni, hogy mi történt a sráccal akkor kérem tegye meg!
Esetleg ki mit hallott, azt tegye közzé!
Köszönöm!
csoki a fa..om ki van veled! olvass figyelmesen/ha nem naked a moci/vajon ez mit jelent kisgyerek?azt,hogy valami plexi fisz-fasz áll a menetszél útjába...remélem már fogtad?
az összes felnyitható állú sisak nehéz
Schuberth sisakok csendesek szoktak lenni mégis kell hozzá a füldugó? én is használom azt a füldugót
mit irjak róla... nehéz mint a dög ,majd 1800gr,pedig 64-es nyakam van egy 700-900km-es túrán este fele már érzem a nyakam rendesen ,ha nem tök kopasz nakeded van akkor szélzajos én használom a motosafét ,csak a hegyek között veszem ki mikor folyamatos szinkülömbségváltozások vannak/hegyre fel-hegyre le/a mechanikálya király a szellőzés is jó ,pinlockos a plexi igy még hóesésben sem párásodik ,de az ápolást minőségi cuccokkal kel végezni mert,ha összebaszod a plexit nem 5 euro,a bélés anyaga lehetne nedvszivóbb/a sharkom jobb volt/könnyen szétszedhető mosható. a plexi nálam sose ázott be ,mondjuk zuhanyozni nem szoktam benne,de párszor jöttem 100-200km-et zuhogó esőben a napszemcsi sem rossz,bár lehetne merevebb az anyaga,egyébként több év gari van minden porcikájára.sok barom álandóan nyitott állapotban motorozik,ha akkor baszódik el a felyét letépi a sisak mivel a gördülési ellenállás megváltozik.hidegben kiváloan zár komfortos viselet ,ha nagyon meleg van akkor a nyakamba folyik az izzadság ,pedig a világos ezüstöt vettem meg.na ennyi ,sisak téma lezárva.
Nagyon király Mik a tapasztalataid róla? Több helyen olvastam hogy beázik a plexi fellül, ez valós probléma? És esetleg a gyári Blutuszos beszélőkéről valami tapasztalat? vagy esetleg ismerősnek vagy valakinek van -e olyan ,
Bár mondjuk ha 4 éve használod neked tuti bevált
nekem c3-as van 2009-óta
akkor jó, hozzá mindíg mehetsz ha gondod van talál rá megoldást
Köszi, ma hoztam el Győrújbarátról, tökéletes állapotban. Nem ereszt a gyertyánál, és a menet is jó. Köszönöm mégegyszer Kiss Gábornak!
Van esetleg valakinek ismerőse akinek van Schuberth C3-as sisakja?
elég szar helyen ereszti, ha meg lessz hegesztve akkor kellene egy gyertya menet felújítás mert el fog deformálódni a hegesztéstől
Szia! Ami hegeszthető meghegesztem. Tel.:06205124549
Sziasztok!

HEGESZTŐT KERESEK. Kit ajánlotok Győrön belül ha olcsón szeretném megúszni? A hengerfejen van egy hajszálrepedés, azt kellene meghegeszteni. (A képen bejelölt helyen valahol ereszti a vizet.)

Előre is köszönöm.
A Baross Gábor utca környéke érdekelne.
belvároson belül hol pontosabban ?
hát te élsz? :) Puszi szegedről
pöcs, fűnyírót javítasz?
Igen és igen.
megvan az új ház?
multkor megismertél a motorline előtt?
Szentiváni motorosok! Kellene 1 kis segítség!Kéne valaki a "faluból" aki kis méretű traktorral rendelkezik pl T4K vagy a kis csuklós Rába vagy valami hasonló.A kertemet kéne kicsit felrántani de nagyobb traktor nem fér el rendesen ezért kéne valami kisebb kb 2 ekés gép ,de mivel nem vagyok ismerős Szentivánon így nem ismerek ilyen illetőt ha tudtok a közelben valakit légyszi szóljatok.Köszi!