Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó, akkor legyen más: Győr-Balatonfüred és vissza. :D 1 nap, nem ottalvós.
Persze, van. Anélkül nem használnám (ennyit).
gedeon biztos hogy nem ismertél meg mikor jöttél vissza csesznekről pedig villantottam
baszki nemtudttam ki lehet ez a tag ijen néven
bulizós éjszaka az nekem mostanába elég sok volt motorostalálkozón
van már jogosítványod az intrúderre?
Sziasztok!

Lenne kedve valakinek csatlakozni egy péntek-szombati túrához? Győr-Csopak-Siófok meg vissza. 1 tartalmas, bulizós éjszaka ott, másnap pedig vissza. Akit érdekel reagáljon!
pénteken már hivatalosak vagyunk egyre ha szar idő lesz (nem esik de hideg van)és nem megyünk a balcsira akkor lehetséges! szeretem az esküvőket
csak ne legyen hideg
http://sidrovers.gportal.hu/

Mi ott leszünk :) Szerecsenyi motoros banzájon
Sziasztok!
Augusztus 11-én,azaz most szombaton lesz öcsém esküvője,itt ZIRCen.Faterral arra gondoltunk,mivel öcsém,fater és én is motorozgatunk,hogy az esküvő napján összehívunk egy kisebb-nagyobb motoros társaságot,akik sorfalat állnának nekünk,miközben sétálunk a városba.Délután fél4körül lenne a gyülekező!Aki környékbeli,nem lehet neki gond,aki messzebb lakik,motorozhatna egy kicsit!
Ha valaki vevő az ötletre,legyen szíves @mail-ben jelezzen:
sorroli kukac vipmail.hu !
Ha valaki szólna haveroknak,bárki jöhet!Motortípustól függetlenül!
Előre is köszönöm!
Motoros üdv: Roli
lesz menet
ahhhhh jóóóóóó lenne nagyon de dolgozok basszameg
Most ráírtam a citybike-ra és a reál motorra, de hátha van valami műhely, ahol tudnak segíteni. Ha nem akar összejönni, akkor leírnád Veszprémen belül merre? Előre is köszi.
én csak veszprém mellett is merek ojan helyet ahol csinálnak teleszkóp felújítást
Sziasztok! Tudnátok mondani egy helyet Győrben ahol teleszkópba tudnak tölteni nitrogén-gázt? Előre is köszönöm.
én megyek
Most hétvégén azaz 11.én motoros felvonulás, és banzáj lesz Szerecsenybe a jelenlévők közül valakire készül?
Augusztus 17.-én pénteken 17:30 kor a Zichy-palotában
mikor is lesz ez ?
te is mész majd a gedeon esküvöjére felvonulni?
nehogy egyedül legyek
igyekszem lépést tartani
ETO parkoló, amikor volt valami rendőrös ügyességis bemutató
nem idegen
eddíg én is dolgoztam minden szombaton
de most egyenlőre nem
úgyhogy megyek mindenhova mert eddíg nemtudttam
szombaton szerecsenybe lessz találkozó, gyertek oda
mi az h már megint? ez volt az első idén.... amugy tudod csokikám lehet neked ez idegen szó de vki dolgozik is hétvégén!
majd ha látod itt a bogyót akkor tőle kérdezd meg, mert a szomszédja az foglalkozott ojan gumikkal ami neked kell
Csabci, Győr Ménfőcsanak, 06703706877 motorszerelő, és használt gumikkal is foglalkozik