Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tudom,mi is éltünk ott négy évet.Haza jöttünk ,mert ott nincs normális erdő meg sár.Nem tudtam hol motorozni egy jót,aztán elment a kedvem az egésztől.
Itt Hawaii-n úgy összefolynak az évszakok
De nem a tavaszról beszéltünk csókolom,hanem a mai napról,és akárhonnan is nézem,most meg ősz van.Legalábbis nálunk!
tök okos lettem
Köszi ez nélküled nem sikerült volna mert ugyebár nem lehet szombaton tavasszal latyakba terepmotorozni hmmm

Ha találkozunk azért "nefürgyéééé lee" !
Ősz van,eső,vasárnap,ilyenkor a rendes terepmotoros az erdőben van valahol.Na mostmár ezt is tudod!

Amilyen szaga van a motoros ruhámnak,könnyen lehet hogy azért menekültek el a népek! Eddig nem értettem miért dobálták el a turisták a szendvicseket mikor odaértem,de mostmár tudom!
honnan tudjam én hol kujtorogsz te egész nap há mit gondolsz mi vagyok én a titkárnőd?
Szerintem azért nem volt ott senki mert TE ott voltál
Mit gondolsz hol voltam ma egész nap? Voltunk a cseszneki parkoló felé,de nem volt ott egy szál motoros se.Máskor mindig annyian vannak,nem értem ma miért nem volt egy se!
azt veszem észre
menj dagonyázni így eső után fassza lehet a pálya
Idegenül? Magyarul se tudok rendesen baszod!
az night rider
nem baj tudom hogy ilyen idősen nehéz megtanulni idegenül
Kit? Ja a KIT az a nájtrájdör autója!
kit fújt ide a szél...
Azóta már megnyitott és újra be is zárt!
Nekem teljesen mindegy hogy hol csak szabad legyek akkor

Lapos?
Néhány ötlet a helyekre: Vendelin Szentistván út 19 vagy Schmuck Sörpatika Nádas Ernő út.
Én valami központi helyre gondoltam ahol esetleg van biliárd vagy dárc vagy teke.Olyasmi hely ahol talán a gyerkőcök is elvannak.Én kicsit már kiestem ezekből a helyekből ,de biztos lennének ötletek.A kötelező beírással úgy vagyok ,hogy a kötelező dolgok mindig taszítják az embert.Akit érdekel úgy is feljön.Szerintem a fórum élet attól lesz nagyobb ha személyesen is találkoznak az emberek.Vélemény illetve javaslat. Szervezzünk decemberre valahol egy fórum, ("motoros talit"). Hirdessük ki minél több fórumon a szándékunk illetve arra is kérjük meg az érdeklődőket tegyenek javaslatot a helyre majd a többség dönt.Mit szóltok?
meg az éjjeli műszak........

Tényleg bakker voltunk a Vikingbe is ahova még te vittél ki
Szép jó napot Mindenkinek!

Régen csináltunk pár ilyen spontán összejövést. Csak aztán bezárt a Viking.
Egyébként Csoki jól összefoglalta az okokat.
Nekem az idei szezon kb. 1600 km lett. Régen ennyit mentem egy hét alatt.
A fórum miért ilyen kihalt azt nem tudom, főleg az okostelefonok korában bárhol, bármikor elérhető lenne. (Kötelezővé tehetnénk a heti, legalább egy beírást. )
Amúgy pedig bármilyen közösségépítő összejövetelben benne vagyok én is. (Csak a Jimmy bácsinak ne szóljunk. )
gratuuuu

csak támogatni tudom...
Nem egyesületre vagy hasonlóra gondoltam én sem.Azzal is tisztában vagyok ,hogy mindenki melózik és kevés a pénz is ,én is napi 10-12 órát melózok és akkor még a műhelyt nem is számoltam.Nekem is van családom sőt jövőre már négyen leszünk.Ennek ellenére jól esik az a pár óra mikor elmegyek motorozni.Arra gondoltam ,hogy néha 1 törzshelyen összejárni ha van család az is jöjjön.Biztos jól esik nekik is kimozdulni alkalomadtán ha pedig az időjárás engedi akár nálam is egy kis bogrács, grill ,stb. Úgy gondolom bárki csatlakozhat hozzánk mindegy milyen- mekkora motorja van.
Én a múltkor az egész délelőttömet könyörgéssel töltöttem hogy valaki baszódjon fel arra a kibaszott motorra és menjünk valamerre! Ez kb.8 óra szájtépés és pötyögés után (majd leohadt az ujjam) 2 motorost tudtam összeszedni akik hajlandóak voltak jönni! (Simo meg elmehet a..... lehet tőlem fosik h megerőszakolom pedig eszembe sincs meg vinnie se kell.. )
Tudjátok h én benne vagyok mindenbe márha igény van a jelenlétemre
Sajnos mi is sokat motorozunk egyedül pedig nem mindig jó az

Jha és semmilyen klubtag meg egyesületizé nem szeretnék lenni faszomlogóval meg mellényszarral viszont egy fassza motoros közösségbe simááán
régen volt itt egy nagyon jó közösség, téged is akkor ismertelek meg
elég sokszor motorozok én is egyedül, pontosan nem tudom mi az oka de azért sejtem.
páran elhúztak külföldre, nincsen pénz de a motort meg tankolni kell, hétvégi melózás engem is érint, megnősülnek vagy gyerek lessz aztán a motort lecserélik autóra.
győrbe meg a környéken elég sok közösség van, sok bandából ismerek embereket de igazából nem vagyok egyikbe se tag, inkább mindenhol egy kicsit.
a nyáron épen erről beszélgettünk cseszneken olyan motorosokkal akik már nagyon régen kezdték.
mondták hogy régebben még hétköznap este is együtt motoroztak most meg már hétvégén is nehéz összeszedni az embereket.
vasárnap motoroztunk a bakonyba, akkor nagyon sok motoros volt.
csináljunk közösséget, motor már megvan mindenkinek.
csao gedeon, mai 200 km alat szintén csak 2 motorosal találkoztam pedig ma is volt 16 fok , 1-2 haver meg azt mondja azért nrm motorozik mert november meg szél van, de még igy is kitudtam hozni ma is a gsx-r böl a 260-at
Mi van puhák! Ma elmentem az üvegtigrishez meg vissza + Győrbe 1 kis veretés az 1 kezemen összetudom számolni mennyi motorossal találkoztam.Igaz engem is majd letépett a szél és kb 10 kilométerenként hugyozhatnékom volt ,de azért jól esett . Punnyadt mindenki a fórum is kihalt. Ha belegondolok mennyi motoros van Győr és vonzáskörzetében (mindegy melyik ágazathoz tartozik) és arra gondolok hányan járnak össze vagy kommunikálnak a többiekkel (a közvetlen társai kivételével) elszomorodok.Annak idején ha jött egy motoros szembe 90% tudtam ,hogy kilehet az ,de ma már fogalmam sincs ki kicsoda arról nem is beszélve ,hogy mára már szinte csak egyedül motorozok (bár lehet az a szagom miatt van :) ) . Igen én sem írtam ide már régen ,de gyakran felnézek és semmi, a semmire meg nem lehet mit írni. Aki úgy gondolja mint én, hogy kéne csinálni valami kis közösséget (és nem csak a virtuális közösségre gondolok) az szóljon.
Hááát.... inkább is-is