Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hátha megtetszik egy győri kollégának.

Teljesen új kis Krova készlet. 4mm-től 13mm-ig + hosszabbító!

1.500Ft.
Az esküvői kíséret. Azért volt hangunk, na!
holnapra tervezünk egy kis motorozást tatai tó, dobogókő környékére
dél körül lenne indulás, aki ráér jöjjön
eddíg 4 motorral megyünk
szerintem a péntekkel volt a baj,mivel munkanap...én is mentem volna,ha időbe hazaérek,de este 7 volt...
hát, elméletileg elküldte.. de aug 22-re kellene a motor a srácnak, és csak itt áll a moci..mert vagy posta nem hajlandó kihozni a csomagot (már sokadszor fordulna ilyen elő..) vagy nem adta fel a srác.... még 13-án küldhette..
voltunk
6 motor jött össze nagy nehezen
azért jó volt, Geri nyomott egy kis gumifüstölést
Voltatok esküvőn?
nekem nem ahhoz való van hanem kisebb
mégse lett meg a vaterás kulcs?
csokii.. nsr 125höz megvan még a kuplung tengely anyához a csavarkulcsod ? mert érdekelne, kölcsönbe..
Üdv Skacok!

Vasárnap megyünk ausztriába motorozni, ha esetleg valaki akar jönni akkor írjon mert reggel győrbe megyek elintézni valamit és onnan aki akar csatlakozhat! Tétnél meg csatlakozik haver azt mehetünk is:)
nemhiszem hogy van itt a környékbe olyan gumis
mér pont vasárnap? kedden már nem jó?
add át részvétem
épp akartam írni.gyertek,gyertek,gyertek minél többen kísérjük el együtt az utolsó "szabad" útjára
Sziasztok!
Aki jön Gedeonék esküvőjére; találka holnap 16:30-kor a gyárvárosi Shell kútnál!
most vasárnap tudtok gumist aki nyitva tart?
Rendben. Pénteken 4-kor a Bercsényi parkolóban.

További szép napot.
pénteken délután 4 órakor ha jó neked
Szia! Itt vannak az elérhetőségei: http://hardverapro.hu/apro/hts...

Felhívtam, mondta, hogy jelenleg nyaral, tud intézni az apukáján keresztül rendelést, de ahhoz nagy mennyiségben kell rendelni, mert pár darabért nem "intézkedik" csak szeptemberben. Sajnos nekem ennél kicsit fontosabb volt...
akkor.. aki tud hozni HTS2000 pálcát, szeptember végén is jó nekem.. elérhetőségét meg tudod adni ? mail : nrgpower01@citromail.hu
Szia! Rendben, de tegnap már el is vittek 2 db-ot. Így a maradék 2 akkor a tiéd egy ezresért. Én a Bercsényi ligetben lakom, általában a Bercsényi suli parkolójában szoktam lebonyolítani az üzleteket. Írd meg mikor tudsz ott lenni, én ott leszek.
Szia! Sajnos amit kinéztünk HTS-2000 magyarországon csak egy ember tud hozatni ő is csak szeptember végén. (Ezt megírtam SMS-ben.) Ezeket a pálcákat egy győri hegesztéstechnikai boltban vettem, a minősége nincs olyan jó mint a HTS-nek de ilyen kis letört darabokra bőven elég.

www.ivpont2002.com
bazeeeee---- beszéltük hogy ha veszel, akkor nekem is kellene.. áááá
nekem kell, csütörtökön vagy pénteken tudok menni érte
Eladó 4db alujavító pálca. 5db-ot vettem, de 1 bőven elégnek bizonyult. 600Ft/db áron vettem, de a 4db-ért 2.000Ft-ot kérnék.
Méretek: 33,3cm X 0,3 cm
Nem tudom ki jött el az esküvőre,de köszönöm minden motoros társamnak!Nagyon jó volt!Ha lesz ilyen,én is el fogok menni mások esküvőjére!Igaz egy kis eső lehűtötte az ülést,ennek ellenére nagyon jó volt!Köszi még1szer minden résztvevőnek!