Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mikó és merre he?
ja
Halihó, megy holnap valaki motorozni? Gurulhatnánk egyet, akár többen is, mert egy-kettőtökkel már ezer éve nem is találkoztam
elnézést , a helyes fogalmazás : 900as CBR tulajdonost! (akarom írni...)
Nem ismer valaki egy 900as CBR-t , ami naked bike-ra át van alakítva ? (olyan 21:50-55 körül )Ma este jött utánam a nagyteszkótól egészen végig a 83-ason , Nagy Imre utcán, majd a szauter ferenc utca végéig ? (mito-val voltam)
Én sem mindíg integetek,mert sokszor voltam már úgy hogy nagymnotorról sem intett vissza,pedig az enyém messziről sem néz ki robogónak.Viszont van olyan amikor kocsiból is intek
csak hogy Ő nem ülne fel mögém mikor robogóval vittem is halálfélelme volt nem értem amugy miért
legközelebb cseréljetek helyet, sanyi úgyis kilát fölötted
én is szoktam integetni bár a Sanyitól sokszor nem látok.... de minden tőlem telhetőt megteszek
én is vissza szoktam integetni, csak akkor nem ha kuplungolok városba
lehet hogy nem veszik észre mikor integecc
énse mindíg veszem észre vagy már csak akkor mikor elmegy mellettem
már nem jársz gyorsulásra?
Az ok hogy nagy motor vagy kicsi a sebesség meg max a kinézet és a fajta más !De mi szimosok ,babetások se vagyunk leírhatók!Köszike !Az viszont hogy integet vagy nem az maga döntse el mindenki a bunkók nem intenek vagy éppp telefonálok de akk or mért is lennének bunkók?
Felejtsed el! Robogósok nem köszönnek egymásnak sem! Max azok intenek robogóról,akik nagymotoroznak is! Ha nagymotorral mész,mindenki int.Robogóval mész,senki nem int.
Ha találkozunk Győrben én majd tuti intek...
Hát én mindenkinek előre intettem...és nem vagyok az a típus..csak azért, mert sportmotorral csak pályázok az utcán pedig maxirobogóval közlekedek és nyakkendőben járok dolgozni, attól még motorosnak érzem magam.
Minden estre nekem jól esik, hogy " motoros számba " vesznek.
Én visszaintek mindenkinek apám is megtanított, köszönni kell.
Szevasztok nincs valakinek itt Győrön(tt) Thunderace-e ma itt vagyok és gondolkodom egy ilyen gépen megnéznék egy jó állapotút
Ez nem igaz! A mony robogósok nem intenek sokszor vissza, NAGYON sokszor, én nagy robogósnak csak akkor intek ha ő int először! Egy csomó ilyen üzletember féle meg munkás meg ilyenek jár már ilyen nagy robogókkal, és fogalmuk sincs hogy mi az hogy inteni, ezért marad el a robogónál sokszor! Mert baszik rá, aztán az ember reflex szerűen szűri ezeket a tipusokat
Pedig legtöbbször még nekem is köszönnek a nagyok. :)
Igaz megvárom, nem intek előre. Majd csak lesz nagyobb vas...
Nah, nagy motoros társadalom....ha egy 500-as maxirobogóval jön szembe az ember fia, akkor már nem is motoros, semmibe kell venni és nem kell visszainteni egy GS500 és GSXR nyergéből?De persze voltak más típusok is, hisz jóformán egy motoros sem intett vissza.Ez a nagy összetartás? Pfff...köpnöm kell...holnap lehet lejönni a Pannonia ringre és majd az R6-ról integetek én, amikor körbemotorozom....
Na én többet nem integetek egy motorosnak sem...nagyképű banda...pedig az az 500-as robogó is ugyanolyan kétkerekű, csak más... :-)
Azért én megpróbálnám a nagy körforgónál 9023 Győr, Szövő utca 12 . Tar Csavar-Csapágy Kft. Én tőlük kértem KOYO főtengelycsapágyra árajánlatot, és nagyon jó árat mondtak rá ! (a szimeringekre is, azthiszem szimeringből ATHENA-t kértem) kb 5500 ft-ból kijött minden, ami egyébként 4500ft\db lett volna csak a csapágy darabja motorowebaruhaz.hu-n..
Szia. Köszi a választ. Főtengelyhez meg sok máshova már megvan (motorosbolti ár harmadáért, és csak koyot rendeltem.) a maradékot akarom itt Győrben. Holnap elnézek arra.
hova kell?
főtengelyhez nincsen nagy választék, szerintem ojant nem kapsz a csapágyboltba csak motorosboltba, athena, prox
Tar csavar,vagy a fehérvári híd lábánál a graboplastal szemben.A körforgalomból ha kimész a Mészáros Lőrinc felé,rögtön jobb kéz felől.A bolt neve nem jut eszembe.
Sziasztok! Győrön belül hol tudnék minőségi szimeringet venni? (Nem Ina, Fag....) Előre is köszönöm!
Aki most videózik KTM-mel, annak üzenem, hogy: ,