Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a foregon a te csajod.nem akarom elvenni tőled
Nem találom azt a vidit, amikor kijönnek a boxból és egészen alúlról forgatják el, ott érezni igazán, hogy alúl semmi, de amikor betölt, az nagyon durva. :)

http://youtu.be/WmBl_XT0BpU még Hamiltonnak is elég nagy élmény egy ilyen, úgy látszik :) :)[/L]
Van szép V6 turbó, úgy híjják, hogy ra167e :) :) :)
Renault V6-ról találtam egy kis vidit, amikor betölt a 5-6 bar a kis 1.5-ösnek, azért eléggé megindul :) :) Erősen kéne kategória :)

http://youtu.be/2jMkI9S83T4
különben meg annál szebb hang nincs amikor váltáskor szisszen a turbó
ha sikerült átkonvertálni a videót,megmutatom hogy mennyire szép ez a v6,csak okostelefonnal lett felvéve és ezt nem tudja kezelni a sony vegas-om
ettől függetlenül más elrendezésből is lehet szép hangot kihozni, ilyen az egyik kawám.a másik csendes,viszont megy
Nekem hangra 90-es V8 jön be, persze sorrend sem mindegy. sor4 hangja viszont nem tetszik, de ez van. Bár v2 és v4 sem. Számomra közömbösek.
De igazából hengerszámtól, elrendezéstől, midnentől függetlenül akármelyiknek jó hangja van, ha érzed rajta a szinte szétrobbanó erőt. Nem azt, amikor feldobják a sor4-es sportgépre a dobot és kurva hangos lesz, hanem azt, amikor akármilyen is a kipufogó, hallani már a hangján az erőt, hogy üvöltve húzza át a gangokat rendületlenül. Sajnos utcai motorokban ez nincs meg igazán :)
Mert világ életemben csak szar hulladék fos nemmegy 4t fűnyíróblokkos szarokkal mentem és kiváncsi vagyok milyen egy akár leélt, de normális gokart.
igen...sárvárrol hazafelé megnézzük azt is...
rédén is akkor lessz trike találkozó
rózsaszín telefonja már van a dhnak
Van egy zenélős telefonja,de nem hiszem hogy nekik adja. Max kölcsönbe el tudom kérni,ha csak menőzni akar vele!
Jövő szombaton sárvárra jön valaki?
még 1 liter sincsen
mért mondod többesszámba?
literenként 195ló vagyok
biztos van valami hello kitty-s cucca még.nekik csak a márka a lényeg, hogy villanthassanak vele a hely dizsiben
Akkor most a két pedigrés pöcsöcske szomorú lesz,mert a lányom már széthasználta!
Mármint az erősebb kawa...
akkor ideje levennem a polcról azt az 5kg-s kreatint
lehet hogy robotpílótára kapcsolt
ezeken az uj motorokon már annyi elektronika van hogy magátol is elmegy
inteligens mint a mosópor
Akkor az erősebb marad...
Hát,pedig ha a motorom ott volt,akkor én is...
egy helyen csak egy kawa fér el,sajnálom
megbeszéljük a helyet és az időt.de a lufit hozzad,a dh a csajának (foregon) meg akarja venni tőled
tavaj láttam a motorodat de téged nem
én is begurulok majd a sportszelettel...
Biztos kimegyek! Látom nem tudod megemészteni,hogy megvettem előled a lányomnak az utolsó hello kitty-s lufit!
Mikor kell odaérni? Sajnálom,de olyan munkahelyem van,hogy bármikor hívhatnak,és akkor menni kell!