Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

"Ha valami nem jó GI úgy is kijavít ,de ez a menet. "
Kell a külföldi forgalmi és az abban szereplő ucsó tulajtól az adásvételi.Ha úgy veszi ,hogy valaki már behozta de még kinti papírokkal akkor pl.(Kis Pisti behozta olaszból vagy is neki van adásvételije Mr. Spagettitől "ucsó olasz tulaj" a haverod meg megveszi Kis Pistitől akkor meg kell kapja a forgalmit Kis és Spagetti közti adásvétel EREDETIÉT és persze az ő és Kis adásvételiét) remélem érthető! Persze ha egyből kintről hozza akkor csak forg és persze 2 nyelvű adásvételi a tulajtól vagy kereskedőtől. Árak új forg 6000, törzs könyv 6000 eredet vizs 500ccm -igy 15500 felette 17000 ,vagyonosodási illeték (átírási illeték) 500ccm-ig 18ft/ccm felette 24ft/ccm a reg adót nem tudom megmondani mert ahhoz sok minden kell ccm, évjárat, stb ,de itt kitudjátok számolni regadó ,+ műszaki vizsga kpm kb 9-12000ft között ja és a regadót csak Pesten lehet intézni a központi vámhivatalnál. Ha valami nem jó GI úgy is kijavít ,de ez a menet. Sok sikert!
Nem értem a kiakadást ,egyszerűen csak megkérdeztem van-e valami amihez nem tudsz hozzászólni. "mert akkor arról beszélünk!"
Én is készülök, nem cseréljük el a telószár védőt?
Nyolc körül jöttem el.Ma is megyek,megnézem a gokart versenyt.
én 4 óra óta ottvoltam
de nem láttalak benneteket
cser jani motorját megtaláltam
minnyá én is
Néztem én is a honlapjukat,de nem találtam semmit. Majd bent megkérdezek valami nagytudásút!


Minnyá menek! Viszem a családot is! Mész valamikor?
mikor mész be?
Azt tudja valaki mikor lesz supermoto az eto parkban?
Ha műszaki kell,találtam forrást! Azt nem tudom hogy első forgalombahelyezést tud-e,de a sima műszaki az megy!
kpm külön műszaki,vám és pénzügyőrség regadó, biztosító, okmányiroda.
adásvételi,külföldi forgalmi,forgalomból kivonási papír,biztosításról papír,műszaki adatlap,regadó csekk és vpip papír az okmányirodához.
kpm-hez kitölteni egy forgalombahelyezési papírt.
kb ennyi.elvileg 3 nap,elvileg 100e ft,gyakorlatilag 4 hét,gyakorlatilag 150e ft,és sok utánajárás.kivéve ha valaki bundáz,az okmányirodát érdemes egy táska desszerttel.
Ezeket én se nagyon tudom. Valami 500 ccm körüli.
Igazából az érdekelne, hogy milyen hivatalba/hivatalokba kell bemenni, milyen papírok kellenek (adásvételi, stb.) meg ilyesmi.
Kerülhetnénk ja!
Ma épp Szegeden vagyok (aug 20), de holnap menek vissza és 3-áig szabad vagyok.
Köcsög!

Na figgye készül az ablakod! Készítsd a sok sok sok pézt!
Persze hogy megvettem! Te mondtad hogy vásároljam fel neked az összeset.
Igen,én ma délután fellelhető leszek..
na erröl majd mesélhetnél nekem is egy kicsit mert már tényleg nemtudok erre a témára mit mondani mert sokféle változatot olvsatam meg hallottam
nem volt igazán semmi,de azért holnap délután,estefele kinézek hogy lássam a sok embert aki kinéz
azt mondták sp-re meg fluortomira megvetted az összes díszpáholy-jegyet
Persze, legfőképpen az ,hogy ilyen kötekedős hülye kérdésekre mit kell válaszolni, nem szokott általában sikerülni és azt mondják bunkó vagyok. :)
De egyébként ez a sportmotor fórum nem?
Most itt milyen témáknak kéne lenni? Éti csigák szaporodása? Nyilván azért vagyok itt mert érdekel. Főzős fórumhoz biztos dilettáns lennék, de nem is megyek oda.
Amúgy meg vazzeg, ha olvasnál újságokat, szakirodalmat, vagy akár a zsindex pár napos üzemanyagtesztjét megnéznéd (ahol szimplán kiderül, hogy baromira nincs különbség az üzemanyagok között). :)

Tudod nem is olyan rég világosodtam meg, annó sosem értettem, hogy az idősebb tényleg hozzá értő szakik miért nem osztják meg a tapasztalatot és a tudást, gyakorlatilag sírba viszik. Mégis miért van ez. Gyakorlatilag az összes dolgot végig kell sz*pni, tanuló pénzt fizetni, mert senki sem mondd el semmit. És rájöttem, hogy egyátalán nem a titkolózás van a háttérben. Hanem egész egyszerűen az, hogy felesleges nekikezdeniük elmondani, mert egyszerűen nincs felfogófelület. És én is kezdek hajlamos lenni, hogy magasról leszarjam a dolgot, mint ahogy most, mégcsak jó szándékból sem próbáljak segíteni, hanem egyszerűen menjek el a dolgok mellett, aztán ha hülyeség, akkor hagyjam úgy a dolgot, ahogy van, mert úgyis mi közöm van hozzá.
Ha bántja a csőröd az, hogy én tényleg elég sok időt áldoztam az életemből erre és hajlandó voltam utánajárni a dolgoknak vagy éppen az, hogy mert megmerészelek ellentmondani egy pár marketing bullshitnek vagy urban legendnek vagy mert bánt, hogy kiigazítottalak, hogy a shellnek is a mol szállítja az alapbenzint, ha igen akkor nagyon sajnálom.
Volt valami érdekes? Vagy te csak az SP miatt mentél?

Amúgy szerintem holnap engem is kiesz a fene valamikor!
igen én tudom,most jártam végig,de kellene pár dolog(ccm évjárat stb)
Szép jó napot Mindenkinek!

Van egy ismerősöm, aki külföldi papíros motort szeretne venni.
Tudja valaki, hogy mi a menete a honosításnak, és hogy kb mennyibe kerül?
Előre is köszi!
10 perce voltunk