Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

BP, igen utcán. Meg néha kiviszi pályázni persze.
dh végignéztem az összes feltöltött videót,nincs még valamilyen anyag nálad?
nagyon szar elvonón lenni,főleg hétvégéken
összedobhatnál még a nyersanyagokból valami újat
ha silver,megyek ,ha gold,akkor nem
Nekem nem mert én Tequila-t iszom.
megyek endurocross versenyre hántára
frissen kátrányozott úton ment?
én máskor is föl szoktam menni nézelődni
mondjuk tavaj többet voltam mint ezen a nyáron
hol van az a 250-es?
utcán használja?
Voltam kint ma haverokkal P.halmán. megolt a hangulat :)
Laci haverom is panaszkodott, hogy a kis 4t 125-ös morini brezován hogy megette a gumit :) :) :)
Elfogyott a whiskey,ez neked nem elég indok?
Na mi van fatökűek?Mi a pálya?Már megint sír valamin a szátok?
az összes babettát aláztam vele a környéken
Mér, Valentino VB-t is nyert NSR-el :)
Igaz NSR öccá'-val :)
Egyik havernak van egy 250SP, magnéziumkerekekkel, szárazkuplunggal, szóval ahogy egy motornak ki kell néznie.. az eléggé bejövős. De egy leélsz szar 25-ös csak púp lenne a hátamon :)
amíg NSR-ed volt te se
Azért ezt a szándékot szvsz lehet látni, hogy előzni akar. Ilyenkor engedni kell, kivárni a sorod. Ez a legjobb megoldás.
Pl tipikus bmw-s jelenség, azt hiszi erős a kocsi, aztán seggében közvetlen néz ki, de persze most hiába erősebb háromszor, mint a céges 2.0 SDI caddy, erőből megelőzni a kamiont úgysem tudja a balfasz és minduntalan bepróbálkozik, majd visszamegy. Az ilyen faszokon látni, hogy ki-ki akar vágni, én meg visszalassítok, csinálok egy kis távot, jövök lendületből, aztán mikor elhagyja egymást a szembejövővel az előzendő kocsi, már a próbálkozása elött nyomom a dudát, hogy te balfasz ne gyere ki. És a 70 lovas SDI caddyval, ami 100-nál a legenyhébb emelkedőn is max tartani tudja a sebességét úgy kikerülöm az x5-ös köcsögöt, mint a szart.
Multkor valami vén fasz volt így egy porscheval, de ezek meg a menő bmw-sek kb azt a dinamikát sem tudják produkálni amit egy szaros wartburggal lehetett, mert a hülye állat benn a picsájában áll és erőből úgysem fogja tudni, mert nincs. Ezek naná, hogy nem tudnak másra figyelni, mert kepesztenek a balfaszságuk miatt.
Erre alapozni kell és már a szándéka elött kiállsz és ledudálod vagy kivárod a sorodat és 2. leszel.
te már megint mit menőzől?te nem is előztél még soha
olyankor mind1.de ha nem 300al megyek (annyival nem is tudok ) és úgy előzöm azért akkor bele lehet nézni a tükörbe.azt szokták még csinálni h utolérnek egy lassabb autót,szembe jönnek,megérkezek én.látom h tiszta lesz a terep,már index kint,már ki is húzom és gyorsítanék,neki akkor jut eszébe h hoppá lehet menni,kihúzza és utána kezd el indexelni .az ilyet kurvára szeretem
Hát nemtom, én azért látni szoktam itt a sportmotoron videókat, amikor honfitársaink ezt gyakorolgatják. Sőt van olyan is, aki sportot űz belőle, pár hetente csont ugyanolyan és persze már elsőre is kibaszottul unalmas, megyünk 200-al legalább, majd néha felgyorsítunk 300-ra c. videót töltöget fel minduntalan :)
Persze ők lennének legjobban megsértődve, ha a kamaz vizes kaviccsal megrakva átrongyolna rajtuk. :)
Az autópályán nem tudsz 300-at menni,mert akkora a forgalom...Bár abban igazad van,hogy senki nem számit arra,hogy a mögötte érkező 300-al éri utol...
Hát ha háromszázzal jön mögöttem motor, akár a tükörbe is nézhettek, mert csak egy pillanat elég az elötem lévőre, amikor nem a tükröt sasolom, csak hogy lássam az utat mit előzök meg, kihúzom és már ott is van, csett.
Ne várja el senki, hogy úgy fogok előzni autópályán, hogy előre egy pillanatig sem, hanem végig a tükröt nézzem a köcsögök miatt. Ezek menjenek a 40 tonnás alá mind.
Menjenek fel pályára, aztán ott mutassák meg mit tudnak, ne az autópályán végeltessék a motort, hogy megmutassák milyen kemények. Na mondjuk egy gokartpályán meg nem lesz meg a sikerélmény, mert amikor majd jön az 5 éves kisgyerek az nsr50-el, aztán kikerüli külső íven úgy mint a büdös szart, azt végülis nem lehet előadni úgy a haveroknak, hogy én vagyok valentínó rózsi :) :)
az itteni emberekről ne beszéljünk inkább .ide se fényképet se videót nem érdemes feltölteni mert valamelyik unatkozó valamibe úgyis beleköt (ha gyorsan mész "mekkora köcsög vagy,száguldozol",ha lassan mész "de balfasz,én jobban motorozok" ).az igaz h itt mindig az autós a hibás,még ha autó nincs is a videóba .sztem akinek millió km van a háta mögött még neki is lehet olyan amikor elbasz valamit és történhetnek szarul a dolgok.a felelősség meg egy kétoldalú dolog.ha én megteszek mindent h ne történjen semmi de a másik nem, akkor lehet baleset.ha én leszarok mindent és a másik próbál vigyázni rám, akkor is lehet baleset.a legrosszabb ha mindkettő szarik bele mindenbe (pl.:autópályán motor:6. tiltás,autó:tükör nélkül előzés).
Nyilván, lehet félreértettem a dolgot. De ezen a portálon elég érdekesen látják az emberek ezt a dolgot.
Mert ugye a hibás köcsög autósnak nyilván észre kellett volna vennie az ezrest hatodikba nyélen, mikor kihajtott az útra. Persze, sok barom jár az utakon. Balesetek sajnos elkerülhetetlenek.
Meg senki sem szent.
Millió kmtől még távol járok, de melómban is vezetek eleget. De hát őszintén be kell valljam, nekem is volt kétkezem ujjaira jutó alkalom biztosan az elmúlt 10 évben, amikor hát elbasztam, nem figyeltem dologra, vagy máshogy mint kellett volna. Azaz nem rajtam múlott, hogy nem lett incidens. Ezekből akár tragédia is lehetett volna, hála égnek nem történt. De ez sajnos megeshet.
Mondhatjátok hogy szar ember vagyok, de hányszor volt már, hogy én szóltam másoknak, anyósülésről hogy figyeljen oda, vagy más csinált valami marhaságot és nekem kellett kikerülni. Rengetegszer. Ez másokkal, szerintem mindekivel megesik.
Persze aki a koporsóba kerül azt nyilván ez nem boldogítja. De valahol azért tisztában kell lenni azzal, hogy ha akármennyire is figyelmesen kimész az útra, akkor is lehet baj és még akkor is, ha teljes mértékben odafigyelsz.
De állítom, hogy a balesetek jobban múlnak rajtunk, mint másokon.
TT-n az áltag szokott 130mph fele lenni :)