Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én ojan 110-el szoktam
hupsz.kimaradt
"nem hiszem h egy...vezetési morálján"
nézd.egy 40 éves nő, a munkatársam, vagy akár egy 70 éves papa vezetési morálján múlik a dolog.persze mindkét oldalon vannak akiknek jogsit nem adnék a kezébe (nem csak azért mert balfasz, hanem mert állat módjára közlekedik).ennél az esetnél úgy gondolom nem a robogós volt a hibás.én is találkoztam már paraszt autóssal aki "csak azért is köcsög motoros" meg találkoztam olyan előzékennyel is h meg is lepődtem rajta.mielőtt rátérnénk, nem, én sem vagyok szent ember, de én max csak magamat veszélyeztetem
Meg gondolom egy kicsit más tempónál :)
Tudom hogy én leszek a világ legnagyobb fasza, mert ez egy motoros oldal. Ráadásul a sportmotor, ahol az összes pereces videóban, ahol két motor megy össze, még ott is csakis kizárólag az autós a hibás.
De ha a motorosok vezetési moráljának javulása miatt csak kétszer annyira faszul mennének mint ahogy az autósok szoktak, akkor már töredéke lenne a probléma.
Autós motoros balesetből mégis mit várnátok, hogy az autós dögöljön meg?
ijeneket én is szoktam ugratni a jóféle utakon
csak nekem nem emeli az elejét
meló közben gondolkodtam h azért a 4 meg 4+ kerekűek is szoktak úgy közlekedni h "ez csak egy kismotor,úgyis én vagyok az erősebb".
tessék:
"A városból kifelé haladt motorkerékpárjával a 40 éves kisbajcsi nő, akit meg akart előzni a teherjármű, ám annak vezetője nem tartotta meg a kellő oldaltávolságot "
nem jó az msn-em valamiért.majd holnap.
nem skoda volt hanem seat....
szombaton kimegyek csesznekre meg a környékére
ki jön még?
na meg a 10-es kerekek elvesznek a gödörbe
azért kellene nekik
sőt még föléje esőruha is
A robogósok nagy részének az a baja,hogy a motort agyon,vissza tuningolják,hogy minél jobban menjen,a fék meg ugyanolyan szar,mint ujkorába...pedig forgalomba a jó fék nagyon is fontos...
szerintem beírták konzolba: IDDQD meg IDKFA
a bőrruha tényleg hülyeség
Azér a városba 35 fokba a bőrruha egy élmény lenne...
Inkább a robogósoknak kéne máshogy közlekedniük,mert némelyik ugy közlekedik,mintha sérthetetlen lenne...
simán mennek győrbe bukó nélkül a robogósok
már láttam többet is
én kötelezővé tenném a robogóra a bőrruhát is
örülj h egyáltalán van rajta valami .én azért arra az elektromos kerékpárra is kötelezővé tenném legalább a bringás sisakot.úgy száguldoznak velük.de sztem a múltkor robogóst láttam sisak nélkül
kórház fele ne gyere .nem akarok harmadik lenni .már a múltkor a parasztnak sikerült körforgalomba bevágni elém.de azt figyeltem h el se nézett balra ...csak mikor már rádudáltam
Egy vontatós teherkocsi volt a másik fél. Szerintem az ellen semmi sem véd. 20 tonna az 20 tonna. Csak eléggé megvisel. Pár hete a józsef attila úton halt meg egy kismocis, azt egy skoda személyautó találta el, ő is meghalt. Basszus amerre haza járok már ez a második.
igen megtaláltam a cikket azóta, azért kíváncsi ilyenkor milyen bukó vagy mi van rajtuk mert látok sokszor olyan robogósokat olyan sisakban hogy szörnyű, biciklis sisaktól elkezdve a legrégibb biliig ...
robogó
robogó vagy milyen motor?
Basszus megint baleset volt. Jövök haza ergényire és az árkád melletti hídon egy kismotor a földön, egy nejlonzsákkal letakart ember meg a szalagkorlátnál. Lassan már nem fogok merni felülni.
majd jó lessz
most korlátozott van
már csak vezetni kellene meg füzetni
lehet hogy nemsokára megcsinálom a nyáron vagy ősszel