Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nekem már a digitális kijelzőse teccik
jobb a mutatós
Nézdmár a traktor arcú! Mi a mony van veled elveszett ember?
mejikről van most szó?
az újvárosi vagy a révfalusi?
Nekem egybe van minden,ugy-hogy elég egy pillantás...
én csak a fordulat mérőt szoktam figyelgetni
biztos jó volt mert sokáig zenéltek
meg öcsém reggel 6-kor jött haza
Mi a helyzet,busmannkacsa?!
Igen el vagy tünve...
Hidd el csoki,jó dolog az a fokozat kijelző...és nem kell nézegetni,elég ha rápislantasz...ha nekem van időm a sportszeleten rápislantani,akkor valszeg neked is van az nsr-en...
Bezárt...
Na mi a helyzet pacalarcúak? Nagyon zsong a fórum... Itt a nyár, aztán napközi helyett egyből mindenki itt lebzsel?
Nem tudok.
milyen volt a buli, csoki?
Valaki tudja mi van a Yamaha Deltával? eléggé üresnek tűnik...elköltöztek?
te hívtál vezetékesröl fél 4-kor?
nem volt nálam telefon mert meggyet szedtem
Ez a forgattyús mechanizmus tetáján múlik. Régi szar szívódízelek bele nehéz volt mint a só, azokal is könnyű volt elindulni. Pedig aztán a szénné fetisizált nyomaték távol állt tőle eléggé.
Ilyen végletekig lekönnyített lendtömeggel meg művészet elindulni. Lásd annó F1-ben is volt olyan időszak, amikor megfulladtak a rajtnál.
Más, nem akarsz a gs-re bukócsövet rakatni? vagy esetleg nem tudsz valakinek akinek kellene? mert gs fórumon van aki legyártaná csak nem akar egyesével foglalkozni vele hanem minimum 3 ember kell
nekem kint van adatlapomon a mail címem akkor írd meg rá pls
A 750 -est meg eső után már télleg magáztam. Abba azér érezni a nyomatékot. Nem utcára való. Még a Bkinget akartam kipróbálni de az eső már elvette a kedvemet a 180 pacitól :D
Utána jött a Gsr750. Na az már feküdt. Széles kormány, kényelem.. Kentem neki. Mondta is srác látom ez jobban teccik. :D Naná! Csak nem 2,6 milláért.
Hát a 600 -as az félelmetes mit megy... Még most is beleborsódzik a hátam... Telenyálaztam a sisakot a vigyorgástól. Szerintem nem is raktam 4 nél följebb. Csak húztam mint állat. Kár hogy kevés volt az út. :) Kifele mondta a felvezető "igen magázod a motort" Hát mondom bocsi... Most ülök életebmben először sportgépen. Erre aszondja: "Basszad neki!" :D Állat. Visszafele azér elpicsáztam. Csak mindig utolértem valakit vagy valamit.
Hát nekem elindult mindegyik alapjáraton. Azzal nem volt gond. Csak ugye a fekvő stílus meg a kanyar. Azért fura. Egséz máshogy kanyarodik mint a gs. A 750 -es az kibaszott kényelmetlen volt. Na jó farmerben nem csoda... :) Igazából a Gsr750 miatt mentem. Feliratkoztam rá. Aztán gondoltam biztos lesz még idő 2. körben indultam volna, mondom még feliratkozok a 600 -as gixxerrre. Gondoltam csak elbírok vele :) Hát nem rátettek kapásból arra.
ja.ha írsz egy emilt visszaírok
sziasztok
csoki-nak tudja valaki a telószámát?
Még az is lehet, h nekem is lesz jövőre vmi pályagépem... meglátjuk hogy alakulok anyagilag. Nekem tetszett a verseny, bár ez a pálya szvsz életveszélyes.
te maradjál csöndben inkább