Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok, győrben nemtudtok valakit aki olcsón legumiz 2 felnit?
üdv
holnap nem akar jönni velem valaki a pannonia ringre?
ma este 19óra után jöttem át a bakonyon motorral ,tiszta a cseszneki út
másnak a segítségét.nagyon jól telnek.fél 2-kor felkelek ebédelni aztán alszok 6ig
A saját segítségedet hiányolod? Ja mellesleg hogy telnek az éjszakáid? Nekem nagyon kellemesen!
én meg hiányolom a szabadidőmet meg az eddigi segítségemet
amikor mi voltunk akkor a pihenő után ahogy elindulsz Zirc felé , a jobb kanyar utáni elős balostól volt végig folyatva , megint szabályosan középen , egy olyan 20-30 cm-es sávban az olaj , azt hiszem egészen a cseszneki lehajtóig ..
na még jövőhét hétfőig kell kibírnom ...
koszi
egy árat küldenél nekem?
(adatlapomon az emil)
tehát 4l motul5100 10w40 és hiflofiltro hf303 olajszűrő (2000es évjáratú j1es 600as ninjához)
a többit megbeszéljük emilbe,ha megírtad az árat,válaszolok.
köszöntem
hétvégi program:
szombat este és vasárnap egész nap fertőszentmiklósi gyorsulás
szombat vasárnap egész nap road and ride a pannonia ringen belépő incsen ugyhogy én szombaton oda megyek
ki akar jönni?
szombaton cseszneken aztán este meg elugrottunk onnan 2 motorossal móri találkozóra nem volt nagyon olajos
vasárnap meg csesznek aztán sikátori találkozó
hétfőn csesznek de esett az eső inkább tovább mentem zirc-pápa aztán este csesznek
van raktáron mindíg
Misi van még motul 5100 10w40 jó áron?kellene
de csak jó áron
Jetsky verseny /vizimotor / szombat 15-órától -este buli // vasárnap egész nap, az ikrényi úti vizisipályánál, belépés I N GY E N E S a látvány garantált.szombaton ingyenes közlekedésbiztonsági és balesetmegelőzési gyakorlati oktatás és ingyenes motorkerékpár átvizsgálás győr tatai u 3 közlekedési hatóság telephelye.
vmi jó túra ötlet hétvégére látványosággal spékelve?tipp?
Asszony hiányolja a videót!
addig örülj amíg van időd unatkozni amúgy merre fele motoroztál ? szombaton mi úgy voltunk , hogy mennyünk le Alsóörsre de aztán maradt egy sima csesznekezés , de már megint tiszta olaj volt egy két kanyar egyszer kapnánk már rajta az a *****-t aki az útra öntögeti ..
most már talán egyre többet leszek
énmeg csak unatkoztam aztán szombat-vasárnap-hétfő telt motorozással
gyakrabban fórumozhatnál
ja jóvan akkor . áá még jövőhét hétfőn lesz egy vizsgám , bár ha a main megbuktam akkor még szerdán is lesz egy , csak szombaton már nem bírtam tovább mennem kellett egyet
csak hesszeltek
aztán elmentek
már vége a vizsgáknak? van időd motorozni?
mit csináltak igazoltattak vagy mi ? vagy csak hesszeltek ott ?
szombaton voltunk mi is egyet kerülrni és a rédei leágazó előtt ,sőt még az előtte lévő egyenes előtti egyik kanyarban (Győrből menve ) egy idióta barom úgy gondolta hogy lehúzódik kocsival a kanyarban ( ! ) pihenni meg a kis patkány kutyáját kiengedni a kocsiból az útra ... mert ezt ugye kanyarban kell csinálni ; nem sokon múlott , hogy nem taknyoltunk el mind a ketten
megint kintvoltam cseszneken és csak a szerpentinen volt eső
inkább elmentem bakonybélre
aztán később megint vissza csesznekre de még nem volt az igazi
este 7-re már elég jól felszáradtt
kintvoltak a rendőrök de sok motoros nem is törődött velük
Nagyon bután néztél az biztos!
igen gondolkodtam hogy ki lehet ez
aztán amikor megáltál akkor már megismertelek
megint megyek motorozni
És ha láttad volna magadat,hogy milyen pofát vágtál amikor mentem feléd!