Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az nem baj,majd helyette a térdeden a pláza előtt.ugyanolyan menő,hidd el
bevittem a kawát a méh telepre aztán az árából vettem ruhát most legalább van egy komoly ruhám, mégha motor már nincs is..
Okés. Csak sok eső után nem szeretek menni... sáros-szaros trutyi... inkább a puha 2nappal eső utáni talaj. Na az a legjobb..
most felment az ára a vasnak akkor?
vagy korábban utalnak ebben a hónapban segílyt?szójjá ám nekem is tesó
höhö
ja láttam fb-on,még nem tudtam lereagálni h nincs ám mindenhol válsáág
Ha esik egy kis áztató eső,akkor mehetünk.Port szívni,nincs sok értelme!
Még nem tom, h jöv héten melózom-e szombaton. Ha nem, akkor vasárnap szerintem ok a dolog. Addigra cserélem a láncszettet szerintem...
Az is csak úgy érdekes,ha megvan egy kicsit ázva! De vannak annál jobbak is,csak legyen egy kis csapadék!
kabbe


ja amúgy a jóvilág kft produkció bemutatja a BERIK című filmet :
te ki vagy?
frissen regisztráltál?akkor mutatkozz be
agyon is ütnélek hallode
A múltkoriak is szimpatikusak voltak. Kell szereznem vkit, aki levisz, meg hazahoz. Felőlem aztán mehetünk, amikor ráérek..
Csak ne a nyár közepén találd ki hogy menni akarsz!Amikor megvan száradva minden,és porzik,semmi érdekes nincs benne!
Amúgy tudok jó helyeket! El lehet lenni egész nap.
Hát ha nem kellett volna ennyit költeni a kocsimra, akkor simán vennék drága láncszettet... de így most marad az olcsóbb, majd kiderül milyen lesz.
Viszont kész a kartervédőm, uh vmikor megyek bakonyba egyet veretni. Még egy tűszelep cserém lesz a karbiban, aztán annyi. Valamelyik vasárnap elmennék egyet mászókázni (csak kell vmi fuvar :S)
Igen acél,csak valahogy más anyagból van mint a JT.Nekem legalábbis többet bírt!
Ennek a külseje is acél. Ez egyébként baromi jó, csak majdnem annyiba kerül, mint a láncszettem. Kisnyugdíjból meg nem kerül renthal láncra meg superprox lánckerékre...
Én arra leszek
Ha holnap jár valaki Tapolca környékén vagy esetleg a Balaton felvidéken akkor biztos találkozunk!
Nem. Én is 14-48 áttételt használok. Bár szerintem a supersprox lánckerék sokkal többet bír mint az acél.
Sima acél JT. 14-48 számmal...rossz?
Akkor te a siratófalakkal is jóban vagy,mert az utolsó jobbos ott fogyott el!
Persze ti crosszisták erről mit sem tudtok!
A múltkor volt velünk két cross-os gyerek,az egyik dél körül igen dörzsölgette a kézfejét,és sűrűn emlegette a kézvédő előnyeit!
Milyen lánckereket akarsz tenni?
Szerintem amit múltkor adtál,azt direkt befűrészeltetted a lacival!
csak annyi, hogy beszéltem az összes fával a bakonyba, hogy a kézvédődet tegyék taccsra.
Tudod kapcsolatok.