Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azért vettem meg a KTM-et, mert szeretnék komolyabban bakonyozni meg crossozni. Felénk csak divatmotorosok vannak, akiknél nem az a fontos, h feljárózzon a bakonyban, v fejlődjön a pályán, hanem h lássák mennyire nyomja az egykerót a fagyizó előtt.
Aki velem ott volt bakonyban tavaly, ő jönne, csak nincs hátsó gumija, meg azt mondja ezzel a motorral lassú oda. Pedig eljönne szívesen, csak nézni meg nyálat csorgatni nem akar.
Így hát innen csak én vagyok. (vagy csak nem ismerem a többieket)
Az nem rossz ár érte!
Felétek nincs más aki motorozni akar? Vagy mindenki csak pályán szeret körbe-körbe menni?

Múltkor gyúrtunk mi is egy kis kört a rábaring oldalába,mentem rajta 5-6 kört,aztán meg kellett állnom,mert szédültem meg majdnem összehánytam magam!
Akkor marad a MITAS, 13 pénz a rotyogonal. Sok hónap marad a pénz végére..ez baj.
De fuvar nélkül még kipihenten sem tudok menni.. :S Januárban lesz a kocsim műszakis, akk kerül rá vhorog... addig nem tom mivel húzom le kötömöt.
Dunlop geomax,kérdezd meg az ákost az aunerba,szokott lenni nála 16ezer körül.
Geomax. Nem hallottam még róla..
Nem tudsz occsópénzért új gumit a héten valahol/valahonnan?
Fingom nincs. Én sokáig mitac C10-et használtam,nekem jó volt.Feltudtam menni vele olyan helyen is,ahol a haverom a szír új michelinnel csak hömbölgött.Most geomax van fent. Ez volt ákcijósan.

De ahogy a cimborám mondta: Aki tud,az nagykabátba is tud!
Kéne innen valami fuvar, ami elvisz Bakonyba. Még a hátsó gumit is le kell cserélnem a láncszett mellett...
MITAS c16 v MITAS 18? Mászóka meg cross pálya használatra a sűrűbb v a ritkább bütykös gumi jobb?
blablablablablablablablablablablablablablablablablablablabblablablablab
lablablablablablablablablablablablabalblablablablablablablablablablabla
blablablablablablabalblablablablablablablablablablablablablablablablabl
ablablablablab
Lehet. De akkor már mondanám azt is kamuból, h rühellem a 6napozást...
Gondoltuk hogy inkább bemész dolgozni,mint hogy motorozni gyere!

Lehet nem is dolgozol,csak valami kifogást kerestél!
Te Gecsei! Ráthajtogatom a pizzafutár motorodat!
Egyébként úgy néz ki, h melózom szombat éjjel...
Fotelendúrósoknak úgyis hiába mondod :) :) :) :)
Eladó GPS!
TomTom One XL Kiváló, gyári állapotban, minden tartozékával dobozában!
13.000ft fix áron.
Nem olvadok el, no para! A hétre esős időt mond, jöv hétvégére meg már naposat, uh szerintem jó lesz. Remélem nem dolgozom szombaton, mert akkor mehetünk!
Nem azt mondom hogy szakadó esőbe kell menni! Eső után,mikor nincs por! Amúgy meg az csak víz! Nem olvadsz el,nem vagy cukorból! Vagy igen?
Utálok elázni.
Olyan kétszer van egy évben,hogy pont két nappal az eső után fasza fogós talajon tudsz menni. Meg abban mi az érdekes? 4-5 napos áztató eső után a 20 centi sárban motorozni meg feljárózni. Na az az izgalmas!
meg még 2 motorral
most hol vagy?
nem mentél el?
hát egyszerre nehéz mind3 autóval menni
tegnap délután voltam felétek
ópel ott volt az udvaron
ja így már más

amúgy is azt szoktam , nagy változás nem lesz
valami kimaradt a mondatodból , mondjuk az állítmány
majd *támaszkodsz* ...