Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello sziasztok! lécives nem tudjátok hogy kellene e valakinek jó állapódban lévő Yamaha Jog 3kj50000FT szerintem az nem sók érte,meg Simson S51N az is 50000Ft.mindegyik meg ki mélt állapódban vannak. ha érdekelne valakit képet is majd küldök, vagy tel:06302739823,
megyek csesznekre olajér
most jöttem haza a munkábol
persze motorral
szerencsénkre már nem esett mire eljöttünk, de bakony felé még mindíg villámlik
Holnap mégiscsak ráérek motorozni...van kedven eljönni Gyirmótra v tényő fölé az erdőbe? Egyéb úticélt is elfogadok
én is voltam,de haza kellett jönnöm...de én már nem megyek vissza
vannak győrből vagy 30-40-en , ha elál az eső én is megyek vissza.
senki nem ment bősre motorostalálkozóra?
Biztos vagy benne?
há mivan itt?
Rendben. A hétvégén most nem tudom, h aktuális lesz-e, de a jövő hétvége vmelyik napja nekem megfelel.
Csornai vagy? Van ott is vmi pálya nem?!
Kerülhetnénk egyet itt a közelbe a bakonyt vagy valami komolyabbat azt meg majd megbeszélnénk:
vagy megkérdezem tőle és akkor megtudjátok
ja,jó idő volt nagyon.
meg hazafele 50 perccel hamarabb hazaérek mint a négykarikás busz
ha most is ottlessz a motorja akkor told arrébb
aztán ha holnap majd irja itt fórumon hogy valaki eltolta a motorját akkor biztos hogy az ővé
tegnap is motorral mentél?
én ma is azzal megyek
meg mondom szinte biztos h gedeonét látom ott
hétvégére már megint jön az eső
jobblenne még most motorozni
de hátra olvastál.....
Lempek Tomi! email cimet nem tudok csak telefonszámot az elég?
Nah?
Kerülhetnénk egyet valamikor. Enduroval és bakonnyal hogy állsz? Pályázni szoktál járni?
Durex, de akárki akármit mond, én nem vagyok egy rocco siffredi, de szorít és sokszor kiszakad :) Úgyhogy rohadjon meg aki kitalálta. De fotelendurosoknak ideális :)
Na,még a végén lesz aki elhozzon!
Ha mész szólj én akár elis mennék,meg rajtam kivűl még más is:)
amugy meg légvonalba csak 10kmre lakom tőled
Ilyen divatmotorosok nálunk is vannak! Most már szerencsére kikoptak a csapatból! Bevittük őket a málnásba,aztán többet nem is akartak nagyon jönni!