Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja a hengered meg ha jól nézem DR és kb 46-48 mm lehet vagyis kb 78-82 ccm a gyári 50ccm henger átmérője 40.3 mm .
Halkan megsúgom ,hogy rengeteg kis ccm motor épül aprilia-derbi blokkal.Pl Yamaha Aerox robi is aprilia blokk van.
Vág az eszed mint a penge ,de mi a bajod az olasszal?
és ni csak mi van az egyik képen egy dellortó karbi! Talán 14-18 körüli .Na szépen elmélkedtem.Na szóval.Látod azt a kisebbik csavart a karbi bal alsó részén ,kicsit be van süllyesztve.Na az a levegő csavar a másik (a nagyobbik) az az alapjárati.Na ha meleg a vas akkor kicsit tekerj ki a levegő csavaron nem kell sokakat fél vagy negyed fordulatot.Közben fel -fel pörgeted a motort ha javul a kipörgés akkor fojtatod míg tökéletes nem lesz ha rosszabb akkor befele tekered amíg jó nem lesz jó, de ez nem olyan könyű mert fül kell hozzá és egyáltalán tudnod kell mit miért csinálsz és nem is biztos ,hogy ez a baja.Ja és ha mégis nekiálsz és sikerül akkor az említett alapjárati csavarral beállítod az alapjáratot kb 1200ford/ perc.
6 sebességes. De pont olyat akartam, ami nem olasz. Honnan tudod megállapítani? :S aaaajjjjj. akkor ez minarelli am 6?

(Még jó hogy megtudom milyen blokk van a motoromba.)
Azt a picsa ez egy Aprilia blokk! 6-vagy 5 sebességes?
Itt rajtad kívül senki sem feszegeti ezt a témát csak te! Itt kezd valaki gyanús lenni!
Láttam félmeztelenül nyáron kapáláskor.
Sexelni mög úgy szoktunk mint a zsidók. Pici lik van a lepedőn.
Na kinn vagyok ágyat csinálni!
Ha kellek hívjatok telefonon, bár úgy is tudom, hogy mindenki leszar!
20/239 06 48 (ha mégis életmentő hívás lenne)

Nem ám felhívtok bakker! neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Sziasztok! A képek a blokkról!
Ez az apuka dolog ez biztos, vagy azért gondolod, mert már láttad az asszonyt mesztelenül 6 év után először.
Nincs harag Misi!
Nyugi tudom mire gondolsz az álmaiddal kapcsolatban. Már én se álmodom mióta tudom mikor lesz az esküvőm.
Jövőre én is apuka leszek, ezt is megértem.
Rám mindig számíthatsz, főleg ha be kell járatni vmi jó kis cross mocit vagy csoppppertet!
Gery, azért látom hogy rád mindíg lehet számítani.
Soha nem mondok el neked semmit sem.
Az álmaimat azért adtam fel mert szinte sohasem alszom és ezért nincsenek álmaim.
Apuka meg szívesen vagyok.
A szegedi csajok a legjobbak
Annyira nem ajánlom az asszonyt!
Igazi forró vérű nagyszájú fehérnép. Kérdezd meg a Misu-t! (robogotunning)
Neki is volt vmi szegedi csja azt nézd meg mi lett belőle. Visszahúzodó álmait feladó APUKA! :) (bocs Misi)
Rám is ez vár.
Ok akkor gyertek költöztetni. Sört hozzatok. hehe
Én mindig ki íratom a számomat.Veled ellentétbe csak a nőket szeretem!De ha mégis egyszer (amit kétlek) valami nagyon komoly oknál fogva ráfanyalodnék a fiúkra,akkor se a te szana-szét kitágított kloákádat akarnám megnézni! Múltkor valahogy egy alkalmi partner kereső oldalra tévedtem,és ott azt olvasgattam,hogy a fiúknál orális kényeztetésbe nagyon ott vagy!
Az nem baj csak nekem is jusson mind kettőből!
Az asszonyt én bevállalom!
előre nekem ne adj pénzt, mert elköltöm a csajokra, meg drogra.
Most akkor költözöl vagy sörözöl? Tudom már mi megyünk hozzád sörözni és akkor tutira még aznap költözöl!
hát ha asszonnyal kell megdumálni akkor én kiestem
ja semmi
Ja persze-persze!Hétfőn érkezik meg a sráctól a lóvé úgy-hogy ha gondolod hétfőn oda is tudom adni aztán akkor legalább előre van fizetve.Persze kell mind a három cucc!Köszi a kérdést.
Na most akkor kinél aludjak?
Asszonnyal dumáljátok mög, én benne vagyok egy jó sörözésbe!
Nekem a lányos s zokásom hogy feldobálom a hátsó lábtartóra! Méé?
Mi van Mi van Mi van?
Gedeon, írtam, hogy a tárcsák 3 hét múlva lesznek meg, nem válaszoltál, hogy így is jó lesz e?

bocs Gery.a Honda jobb társaság lenne