Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hiába adsz a szavamra,bele nem látok én se. A sajátomról tudom hogy milyen. Merre van amúgy ez az RM?
Amit mondtál cirmos, az hol található?
Hát kicsit... persze ettől parázok én is... költeni biztosan kell rá...
de lehet a CR-rel is beszopok, még ha ajánlod is, pedig adok a szavadra...
Neked az nem gyanús,hogy igen szabadulni akarnak ettől a motortól?
Meg ide lehet beszámolják a pléhtehenet... ami ugye nem utolsó szempont... mennyi lehet egy ilyenhez egy persely a hengerbe? (csak mert ha D dugó van benne, akkor az max 1 szezon nem?)
Ebben igazad van. Igaz hogy a CR-be sem látni bele,de én merem ajánlani. Nézd meg az RM-et. Amíg nem láttad,addig úgyis csak a semmit beszéljük.
Hát igen...viszont itt jön a képbe, h közel 100al olcsóbb, mint a CR amit mondtál, meg amit én néztem...és azokban is benne vannak ezek a hibalehetőségek...
Attól függ mi lóg rajta. Ha a görgők vannak oda,akkor csak cserélni kell őket. Nem tudom mennyibe kerül,de szerintem 20-30 között van. Ha már valamelyik himba van kikopva,akkor az már szopás,mert biztos hogy nem olcsó mulatság. KTM-hez tudok árakat mondani,de a suzukiról fogalmam sincs.
Az meg hogy neked mit mondtak el a motorról és mit tudsz róla,meg az hogy mi van vele,két külön dolog. El kell menni megnézni,meghallgatni,aztán úgy eldönteni. Bele úgysem látsz,de legalább próbáld meg a legjobbat megvenni. A haverom vett egy hibátlan 125-ös RM-et,tényleg nagyon jó állapotban volt a motor. Került vele három karikát,aztán leszakadt neki benne a kipufogó szelep. Ez egy ilyen sport!
Olvastam. Akkor már van 2 CR meg egy RM ami esélyes. Te mit tudsz Jimmy a hátsó felfüggesztésről? sokat kérnek érte? Érdemes olyan mocival foglalkozni, aminek picit lóg? Felsoroltam az RMről, amit tudni kell, de lehet 250ben el tudom hozni....
Na az lesz a Férfi aki ilyen úton is végigmegy vasárnap 1 felszállással és leszállásal.
A nőknél nem lehet tudni Nagy sumákok!
Nem szokott! Legalábbis asszem.
Na majd vissza olvassa!
Azért írogatok ilyen bátran,mert nincs itthon!
Na ez megint nagy szövegvolt mert az asszony kikaparná a szemed.Elnézést terepesek nem volt egyértelmű számomra.Nekem a himbáról egyből a motor ill bármilyen szelepvezérlés jut eszem be ,de a lengőkar szilentről és lengő torziós rugóról pedig a hátsó felfüggesztés.Elnézést én hibáztam!
Nem,hanem megdugom. De nem a hónaljába vagy a köldökébe! Mert ez kb olyan volt!
Én nem vagyok egy krosszos mocis ,de én teljesen mást tanultam a himbákról.A köznyelvben lehet így hívjátok.Legyen igazatok.
Most írtam emilt.
Ja és nem mindegy ,hogy szarba csapni vagy csapba szarni!
Azt is himbarendszernek hívják
A barkoba nem rossz játék egyébként
Itt van még mokesz! Ne egyé
Ne röhögjél bazd meg! Ha neked azt mondja egy picsa ,hogy dugjál meg akkor te leülsz vele barkóbázni?
Akkor magyarul beszélj ember ne himbázzál itt nekem hanem lengő-karozzál meg torziós rugózzál teee! Nesze
Kicsit...
Olvastad, amit írtam? :)
Jól érzem,hogy egy kicsit elvesztetted a fonalat?