Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor nyugodt szívvel számítsak arra, hogy egyesül leszek?
Nem tudok,mert családi névnapozásra megyek.
Szia Jimmy.
Délután Te is bejössz meglesni a skacokat?
A Santsóval mi is benézünk.
(autóval..)( Nekem szét van szedve a vas, a Santsónak meg szétesve...)
Szép estét, sziasztok!

Hát nem tudom... Én mindenképpen bemegyek (jelmezestül, motorostul), egyszer van ilyen az évben, az utat motorozhatónak találom, és egy kicsit szórakoztatom a népet. Szaloncukrot, csokit már vettem, majd szétosztogatom menet közben, én 13:00-tól megtalálható leszek az ETO PARK parkolójában! ;)

Jó éjszakát!
Senkire nem haragszunk, ha nem jön....mindenkire rábizzuk a döntést...elég nagy fiú már mindenki és érett,h értékelni tudja mire képes.....ez van....a hóóóóóó.... mi mindenképp ott leszünk......
pápá holnap....
Nem értem mire jó ez a civakodás....PEACE Gyerekek....
én ugy döntöttem nem megyek
Sziasztok!

II. Győri Mikulásjelmezes motoros felvonulás

Időjárási viszonyok miatt a rendezvény lebonyolitása bizonytalan az elmúlt napok havazása, kicsit közbeszólt... A rendőri kisérettel a felvonulás valószinü elmarad,de a jelmezes szaloncukor osztogatást megtartjuk, mivel a támogatóink hatalmas mennyiségű szaloncukor mennyiséggel árasztott el, amit ezúton is köszönünk!

A szaloncukrokat a belvárosban gondoltunk kiosztani, ezután a Győri Kórház gyermekosztályaira, valamint Győri Anya és Csecsemőotthonba gondoltuk, hogy ellátogatunk a Gyerekekhez....

Infot Vasárnap 10:00 tól a hivatalos weblapon teszünk közzé!

http://bikersanta.mlap.hu/
Máá aszittem hogy eltűntél!

Gombóccal mi van? Igen el van tűnődve,mióta zsíroskenyeret játszott!
Csá mindenki.
Igen, rád, például, de NEM csak Rád, van itt még más is, aki ...
Jól vagyunk köszi, csak hétvégén vagyok itthon, akkor meg nem a fasz piásokat akarom terelgetni, hanem azt amihez éppen kedvem szottyan...
Na még belesek valamikor, legyetek jók.
Csá
exmacskakex meg volt még a multkor
láttam a gyárba kóla volt nála
gondolom vasárnap délelőtt kiderülnek milyenek a viszonyok
na mi lesz a hétvégi felvonulással:))))))
Hónap szánkóval mész fehérvárra?
Na mi a picsa pupákok?
akkor ő észre se venné mert a hangja nem változna
Namipöcs?
start-dokumentumok duplakatt: Feketelista.txt search:BGyuri write: +1 feketepont jobb klikk bezárás.menti a változásokat?igen
Ja, csak úgy zakatolt, mint valami csühös kawasaki .
na,jó tudni
Tavaly az injektoromba került valami mocsok, Mosonmagyaróvártól 2 hengerrel jöttünk haza motoros találkozóról, 2 személlyel, pakkokkal .
Há' gondoltam 650-esként is mennie kell , 150-et lazán vitte .
azóta már kinőttem a gyerekszobát
mikor még a kávédarálód volt akkor nem volt ekkora szád