Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én egy busa mellé is odaállnék,aztán ha lekezeltünk mennék tovább a dolgomra
nem kell ilyen komolyan venni,de én ahogy láttam sokszor a régi supersportot már inkább egy mai túrasporttal említik egy lapon
A vadőrök által kifeszített meglepiket kihagytad!
Hát barátom ,ha te az én FZR-emel elmennél túrázni akkor megnézhetnéd a derekad.Egyébként szerintem 144 paci meg 126 Nm forg. nyomaték + 12-13000 ford kicsit sokacska egy viszonylag kényelmes ülésű még 1000-es túra sport hoz is.Ja és dobozt meg nyeregtáskát kicsit nehézkesen pakolnál rá.Mellesleg ha alkatrészt keresek hozzá még mindig a szuper sport kategóriában találok rá.Ja még valami simán oda álnék egy mai R6 mellé R1 már nembiztos és a külön tartályos hátsó olajtelóm ugyan az mint a mai telók.
Sziasztok.
Max autóval, a moci még darabokban...
februárban rakom össze.
Látjátok ezért kell fagyizni járni a motorral-a lényeg hogy minél kevesebb időt tölts rajta
Nem köll úgy hajtani! Ezért megyek én mindig szépen lassan!
Én meg már láttam olyan enduróst,aki telibe vágott egy szarvast,vagy egy őz dobbantott a quados hátán. Csóri quados remegett mint a nyárfa levél.Az avar alatt levő fa ágakról meg már ne is beszéljünk! Azokon is hatalmasat lehet baszódni! Szerintem mindegyik egyformán veszélyes!
Közúton több az irányíthatatlan tényező. De a terep is legalább annyira veszélyes. Elnézek itt egy-két enduros video-t, annyival mennek a fák között, ha elesik esélye sincs életben maradni.
Ez is igaz...De terepen legalább te uralod a motort,te irányítod, közúton sajnos sok esetben, a körülmények -autók,kamionok,gyalogosok,biciklisek okozzák a balesetet,a helytelen közlekedéssel. Sajnos egy szerecsenyi férfi is nemrégiben vesztette életét,azon az úton amelyen 20 éve járt haza minden nap. Én a közutat veszélyesnek találom,nem az út viszonyok,hanem a többi közlekedő végett.
Ebben Igazat adok!:)Teljes mértékben!Láttam két szemmel cross versenyen kb 90km/h val fának ütközni motorost...csak a fél oldala sérült:S
Bocsesz,de nem tudtam fent lenni. Csörögj meg,ha tudod a számomat.
jössz a mikulás fölvonulásra?
ne röhögj,te már ott vagy
jó de most már minden ilyet túrasportnak hívnak,mert nem a legújabb gátló van benne,meg nem hajszálfinom a teljesítmény leadása mint egy új r6nak..
ott van a cbr f2,f3.az is sport volt,úgy ahogy egy régi fzr.aztán az idővel túrasport lett,még pár év és az enyém is átkerül a csopper kategóriába
Annak idején szerintem az sportmotornak készült .
kicsibálintocskához szólt a kérdés .
Te meg honnan ismernél sportmotorosokat? Mostanában NAKED-del nyomod .
Ha kicsidh vezetésével mennek, max. az árokban kötnek ki
Akkor meg mit panaszkodsz? 1 hónap?

Ha 6 hónapon belül el tudod adni, összeteheted a kezeidet...
enyém is túrasport elvileg
az aunerba nem tudok bemenni...
viszont ez a gopro kezd érdekelni
majd tarts beszámolót ha kipróbáltad
Sziasztok.
Gyuri, nekem.